Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě mahagon s hnědým oplechováním (8019)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě mahagon s hnědým oplechováním (8019)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Vybrali jste si plastová střešní okna mahagon a přemýšlíte, jakou zvolit barvu oplechovaní? Kromě hnědého nabízíme také šedé a vybírat je můžete zejména podle ostatních kovových doplňků na domě, například podle barvy venkovních parapetů nebo okapů. Tak jako tak získáváte kvalitní produkt za skvělou cenu. Plastová střešní okna mahagon vypadají díky dekoru jako dřevěná, avšak zároveň mají veškeré výhody plastových oken.

Přednosti plastových střešních oken mahagon s hnědým oplechováním

  • Kvalitní vícekomorové profily
  • Bezpečnostní kalené sklo Ug= 1,0 W/m2K
  • Odolná konstrukce
  • Skvělé termoizolační vlastnosti
  • Dokonalé těsnění
  • Moderní design
  • Velké množství rozměrů na výběr
  • Snadná obsluha kování
  • Bezúdržbovost

Dokonalé těsnění střešních oken

Střešní okna v kombinaci s těsnicím lemováním dokonale zabezpečí interiér před zatékáním. Okna jsou chráněna před nepříznivými povětrnostními vlivy. Častým problémem je zatékání vody při tání sněhu, jelikož se drží na střeše dlouhodobě. Nicméně střešní okna Premium úspěšně odolávají i těmto náporům. Těsnicí lemování lze pořídit na vlnité i ploché střešní krytiny.

Střešní okno pro každou střechu

V nabídce střešních oken máme i další dekory dřeva – borovice, zlatý dub a ořech. A pokud dáváte přednost jistotě, můžete si zakoupit také bílá okna. Snadno je sladíte s ostatními bílými plastovými okny a dveřmi na domě. Střešní okna jsou vhodná pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů. Montáž zvládnete svépomocí podle návodu
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků