Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Střešní okna v barvě ořech s hnědým oplechováním (8019)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě ořech s hnědým oplechováním (8019)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Plastové střešní okno v dekoru ořechu může být dodáno s hnědým oplechováním, nebo s šedým. Jeho barvu vybírejte podle dalších doplňků na domě, třeba podle venkovních parapetů. Střešní okno je vyplněno kvalitním bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m2K, které má jedinečné izolační vlastnosti, a to co se týká tepla i hluku.

Vlastnosti střešních oken v dekoru ořechu

  • Moderní design
  • Kvalitní vícekomorové profily
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbovost
  • Skvělá cena
  • Vhodné pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů
  • Dokonalé těsnění

Moderní vzhled

Střešní okno Premium má velmi moderní vzhled, jehož je dosaženo díky použití zaoblených vícekomorových profilů. Ty jsou opatřeny ocelovou výztuhou, aby byly odolné vůči rozpínání a tvarovým změnám při teplotních výkyvech. Okno se otevírá ve třech polohách, kdy je zajištěn také dobrý přístup při mytí. Nechybí ani mikroventilace.

Další dekory střešních oken

Kromě dekoru ořechu je v nabídce také imitace mahagonu, zlatého dubu a borovice. Nechybí ani klasické bílé střešní okno, které velmi snadno sladíte s ostatními plastovými okny a dveřmi na domě.

Snadná montáž okna svépomocí

Nezapomeňte k objednávce také přidat těsnicí lemování, díky kterému bude zajištěna dokonalá těsnost a nebude docházet k zatékání při deštích a tání sněhu. Těsnicí lemování je k dostání jak pro plochou, tak pro vlnitou střešní krytinu. Na našem webu také najdete veškeré návody pro montáž oken a doplňků.
359
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
633
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
237
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde