Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě ořech s hnědým oplechováním (8019)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě ořech s hnědým oplechováním (8019)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Plastové střešní okno v dekoru ořechu může být dodáno s hnědým oplechováním, nebo s šedým. Jeho barvu vybírejte podle dalších doplňků na domě, třeba podle venkovních parapetů. Střešní okno je vyplněno kvalitním bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m2K, které má jedinečné izolační vlastnosti, a to co se týká tepla i hluku.

Vlastnosti střešních oken v dekoru ořechu

  • Moderní design
  • Kvalitní vícekomorové profily
  • Dlouhá životnost
  • Bezúdržbovost
  • Skvělá cena
  • Vhodné pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů
  • Dokonalé těsnění

Moderní vzhled

Střešní okno Premium má velmi moderní vzhled, jehož je dosaženo díky použití zaoblených vícekomorových profilů. Ty jsou opatřeny ocelovou výztuhou, aby byly odolné vůči rozpínání a tvarovým změnám při teplotních výkyvech. Okno se otevírá ve třech polohách, kdy je zajištěn také dobrý přístup při mytí. Nechybí ani mikroventilace.

Další dekory střešních oken

Kromě dekoru ořechu je v nabídce také imitace mahagonu, zlatého dubu a borovice. Nechybí ani klasické bílé střešní okno, které velmi snadno sladíte s ostatními plastovými okny a dveřmi na domě.

Snadná montáž okna svépomocí

Nezapomeňte k objednávce také přidat těsnicí lemování, díky kterému bude zajištěna dokonalá těsnost a nebude docházet k zatékání při deštích a tání sněhu. Těsnicí lemování je k dostání jak pro plochou, tak pro vlnitou střešní krytinu. Na našem webu také najdete veškeré návody pro montáž oken a doplňků.
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků