Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě borovice s hnědým oplechováním (8019)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě borovice s hnědým oplechováním (8019)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Plastová střešní okna Premium lze pořídit v několika dekorech. Odstín borovice, stejně jako ostatní, můžete zakoupit ve variantě s šedým nebo s hnědým oplechováním. Další imitace dřevěných dekorů v naší nabídce jsou ořech, zlatý dub a mahagon. Dále nabízíme také bílá střešní okna.

Vlastnosti plastových střešních oken borovice s hnědým oplechováním

  • Kvalita
  • Moderní design díky zaobleným profilům
  • Dokonalá těsnost
  • Kvalitní vícekomorové vyztužené profily
  • Bezpečnostní kalené sklo Ug= 1,0 W/m2K
  • Skvělý poměr kvality a ceny
  • V nabídce několik dekorů
  • Různé rozměry na vývěr

Bezúdržbovost a dlouhá životnost

Máte ostatní okna na domě dřevěná a potřebujete k nim doplnit střešní okno ve stejném designu? Pro střešní okna je plast lepším materiálem, protože k nim bývá často ztížený přístup a tím pádem i složitá údržba. Tehdy je plastové střešní okno v imitaci dřevěného dekoru ideální alternativou. Je kvalitní a bezúdržbové s dlouhou životností.

Hodí se pro každou střechu

Naše okna je možné namontovat do každé střechy se sklonem 15 až 75 stupňů. Vždy však potřebujete těsnicí lemování, které nabízíme pro vlnité i ploché střešní krytiny. Kvalitní vícekomorové profily s ocelovou výztuhou jsou odolné proti deformacím způsobeným teplotními výkyvy počasí. Střešní okna mají také skvělé tepelně i zvukově izolační vlastnosti. Super cena je dána zejména tím, že objednáváte okna bez montáže, kterou zvládnete svépomocí podle návodu.
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků