Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vybírejte z 27 barev – do 30. 6. bez příplatku

Jaro, ač to tak na mnoha místech nevypadá, je tu a k němu neodmyslitelně patří barvy. A i u nás na Skladovkách to začíná hýřit barvami – zelenou, stříbrnou, krémovou, ... Ano, díky domluvě s naším dodavatelem rozšiřujeme počet barev a dekorů – celkem v našem online konfigurátoru tak máte na výběr ze 27 barev, plus je možná základní bílá barva v hladkém provedení a bílá se strukturou dřeva. 

A tím to nekončí. Chtěli jsme vás v této nelehké době potěšit, a tak všechny nabízené dekory, včetně těch příplatkových, máme za stejnou cenu. Je jedno, jestli si vyberete luxusní černou matnou, netradiční mechově zelenou nebo zvolíte oblíbený dřevodekor zlatý dub, vždy zaplatíte stejně. 

Jen tedy pozor, tato jarní akce platí do 30. 6. 2021 a doba dodání u nových barev (příplatkových) se mírně prodlouží na 4 až 6 týdnů. A protože dobrých zpráv není nikdy dost, nezapomeňte, že do 30. 6. také automaticky získáte bez příplatku lepší teplý distanční rámeček

Přejeme vám pěkné jaro a budeme se těšit, že se svými novými okny, třeba i v netradičních dekorech, pochlubíte v referencích

 
Jarní akce na dekory

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků