Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě zlatý dub s šedým oplechováním (7043)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě zlatý dub s šedým oplechováním (7043)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Jestliže potřebujete pro svůj dům nová plastová okna, ale dáváte přednost přírodním odstínům, máme pro vás plastové střešní okno Premium zlatý dub. Nabízíme je ve variantě s šedým oplechováním, ale také s hnědým oplechováním.

Moderní a univerzální střešní okna

Plastová střešní okna s imitací dřeva v odstínu zlatý dub se vyznačují moderním vzhledem a dlouhou životností. Na výběr jsou i další dekory, a to mahagon, borovice a ořech. Kromě toho nabízíme též univerzální bílou klasiku.

Další vlastnosti střešního okna Premium:

  • Odolná konstrukce
  • Kvalitní izolace
  • Bezúdržbovost
  • Otevírání ve třech polohách
  • Mikroventilace
  • Dokonalé těsnění
  • Tvarová stálost
  • Odolnost proti povětrnostním vlivům

Výhodný poměr kvality a ceny

Na výrobu plastového střešního okna Premium jsou použity vysoce kvalitní vícekomorové profily, které obsahují speciální výztuž. Okno se nedeformuje působením povětrnostních vlivů a střídáním teplot, ale dlouhodobě drží svůj tvar i objem. Díky kvalitnímu povrchu dešťová voda stéká a spolu s těsnicím lemováním okno chrání interiér před zatékáním. Termoizolační vlastnosti okna jsou vynikající díky bezpečnostnímu kalenému sklu Ug= 1,0 W/m2K. To vše v mnoha rozměrových variantách a za super ceny.

Vhodné pro každý sklon střechy

Střešní okno je vhodné pro všechny střechy, ať už mají plochou nebo vlnitou krytinu, a pro každý sklon od 15 do 75 stupňů. Barvu oplechování volte podle ostatních doplňků na domě, třeba podle venkovních parapetů. Střešní okno s dřevěným dekorem skvěle zapadne také do interiéru obloženého dřevem.
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků