Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě mahagon s šedým oplechováním (7043)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě mahagon s šedým oplechováním (7043)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Máte na domě dřevěná okna a potřebujete pořídit střešní okno do nově vytvořeného nebo zrekonstruovaného podkroví? K oknu ve střeše bývá horší přístup a tím pádem i velmi omezené možnosti servisu a údržby, tudíž je třeba, aby bylo bezúdržbové. A bezúdržbové = plastové.

Slaďte střešní okno s interiérem

Nejen zvenčí je důležité, aby okna na domě dobře vypadala, ale také zevnitř. Máte-li interiér vyložený dřevem, je třeba zvolit také vhodný odstín pro okno. Jestliže tedy z jakéhokoliv důvodu potřebujete, aby vaše okna vypadala jako dřevěná, avšak toužíte po výhodách plastových oken, pořiďte s střešní okno Premium  v imitaci dřeva. Kromě mahagonu nabízíme také dekory ořechu, zlatého dubu a borovice.

Vlastnosti plastových střešních oken mahagon

  • Moderní design
  • Vzhled dřeva
  • Možnost sladit střešní okno s dřevěnými okny na domě
  • Kvalitní odolné materiály – profily i kování
  • Dlouhodobá životnost
  • Dokonalé těsnění
  • Příznivá cena

Plastové střešní okno: bezúdržbovost a dlouhá životnost

Právě bezúdržbovost je tedy často tím rozhodujícím momentem při výběru střešního okna. Kvalitní vícekomorové profily jsou opatřeny ocelovou výztuhou, aby okno dlouhodobě drželo svůj tvar a odolávalo teplotním výkyvům. Okno se otevírá ve třech polohách a má také funkci mikroventilace. K dokonalému zabezpečení proti ztékání slouží těsnicí lemování, které lze pořídit pro plochou i vlnitou střešní krytinu. Při montáži okna svépomocí můžete využít naše návody.
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků