Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Střešní okna v barvě borovice s šedým oplechováním (7043)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě borovice s šedým oplechováním (7043)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Střešní okna borovice s šedým oplechováním jsou vyrobena z kvalitních plastových profilů. Ač tedy na první pohled vypadají jako dřevěná, a s ostatními dřevěnými okny na domě je snadné je díky imitaci dřeva sladit, mají veškeré výhody plastových oken. Mezi tyto přednosti patří zejména bezúdržbovost a dlouhá životnost bez nutnosti renovace povrchové úpravy. Kromě šedého oplechování lze zakoupit také okna s hnědým oplechováním

Výhody plastových střešních oken borovice

  • Kvalitní materiály i zpracování
  • Moderní vzhled
  • Super cena
  • Bezúdržbovost
  • Dokonalá těsnost
  • Vícekomorové profily
  • Celoobvodové kování
  • Vysoká termoizolační schopnost

Dokonalé těsnění střešních oken

Plastová střešní okna Premium je možné namontovat do každé střechy se sklonem od 15 do 75 stupňů. Díky těsnicímu lemování, které nabízíme jak pro ploché, tak pro vlnité střešní krytiny, jsou okna a jejich okolí odolná vůči zatékání, a to i při dlouhotrvajícím dešti nebo tajícím sněhu.

Kvalitní kování pro vaši bezpečnost

Střešní okna jsou osazena bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m2K. Celoobvodové kování podporuje dostatečnou těsnost a zvyšuje odolnost proti vloupání. Střešní okno se otevírá ve třech polohách a má i mikroventilaci.

Kromě dekoru borovice můžete zakoupit také okna v imitaci mahagonu, zlatého dubu nebo ořechu. Nabízíme také bílá střešní okna, u kterých není nutné řešit přesný odstín. Naše okna jsou určena k montáži svépomocí podle návodu, díky tomu také můžeme nabídnout tak nízké ceny.
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde