Střešní okna v barvě borovice s šedým oplechováním (7043)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě borovice s šedým oplechováním (7043)

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Střešní okna borovice s šedým oplechováním jsou vyrobena z kvalitních plastových profilů. Ač tedy na první pohled vypadají jako dřevěná, a s ostatními dřevěnými okny na domě je snadné je díky imitaci dřeva sladit, mají veškeré výhody plastových oken. Mezi tyto přednosti patří zejména bezúdržbovost a dlouhá životnost bez nutnosti renovace povrchové úpravy. Kromě šedého oplechování lze zakoupit také okna s hnědým oplechováním

Výhody plastových střešních oken borovice

  • Kvalitní materiály i zpracování
  • Moderní vzhled
  • Super cena
  • Bezúdržbovost
  • Dokonalá těsnost
  • Vícekomorové profily
  • Celoobvodové kování
  • Vysoká termoizolační schopnost

Dokonalé těsnění střešních oken

Plastová střešní okna Premium je možné namontovat do každé střechy se sklonem od 15 do 75 stupňů. Díky těsnicímu lemování, které nabízíme jak pro ploché, tak pro vlnité střešní krytiny, jsou okna a jejich okolí odolná vůči zatékání, a to i při dlouhotrvajícím dešti nebo tajícím sněhu.

Kvalitní kování pro vaši bezpečnost

Střešní okna jsou osazena bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m2K. Celoobvodové kování podporuje dostatečnou těsnost a zvyšuje odolnost proti vloupání. Střešní okno se otevírá ve třech polohách a má i mikroventilaci.

Kromě dekoru borovice můžete zakoupit také okna v imitaci mahagonu, zlatého dubu nebo ořechu. Nabízíme také bílá střešní okna, u kterých není nutné řešit přesný odstín. Naše okna jsou určena k montáži svépomocí podle návodu, díky tomu také můžeme nabídnout tak nízké ceny.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků