Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Jaké může být plastové okno do sklepa?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké může být plastové okno do sklepa?

Pokud nemáte suterén, bývá plastové okno do sklepa jednokřídlé a menší velikosti. Přesné rozměry nelze přesně definovat, ale okno bývá nižší (v průměru kolem 50 cm) a širší (rozptyl může být hodně velký, záleží na celkovém vzhledu domu a tvaru ostatních oken, nejčastěji šířka bývá od 60 cm do 120 cm). 

Sklepní okno může být fixní i sklopné s možností větrání

Protože ve sklepech často bývá garáž nebo dílna, tak z důvodu možnosti větrání naši zákazníci nejčastěji volí sklepní okna ve sklopném provedení. Taková okna jdou otevřít na ventilaci, v případě umývání je lze i zcela vyklopit.    
Pokud máte ke sklepnímu oknu dobrý přístup z obou stran a nebudete ho využívat k větrání, může být také fixní neboli pevné. Cena pak bude nižší než u výklopného okna s větračkou. 
 
Protože máme k dispozici velké skladové zásoby, seženete u nás plastová sklepní okna levně a také rychle, dodání bývá do 3 dnů. Samozřejmě ale nabízíme i možnost objednání si oken do sklepa, garáže, dílny či zahradního domku přesně podle Vašich požadavků, stačí vše zadat do našeho konfigurátoru. V něm si rovněž můžete zvolit, aby sklo nebylo čiré a nebylo přes něj tedy vidět dovnitř.    
  337
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  825
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  312
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků