Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaké může být plastové okno do sklepa?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaké může být plastové okno do sklepa?

Pokud nemáte suterén, bývá plastové okno do sklepa jednokřídlé a menší velikosti. Přesné rozměry nelze přesně definovat, ale okno bývá nižší (v průměru kolem 50 cm) a širší (rozptyl může být hodně velký, záleží na celkovém vzhledu domu a tvaru ostatních oken, nejčastěji šířka bývá od 60 cm do 120 cm). 

Sklepní okno může být fixní i sklopné s možností větrání

Protože ve sklepech často bývá garáž nebo dílna, tak z důvodu možnosti větrání naši zákazníci nejčastěji volí sklepní okna ve sklopném provedení. Taková okna jdou otevřít na ventilaci, v případě umývání je lze i zcela vyklopit.    
Pokud máte ke sklepnímu oknu dobrý přístup z obou stran a nebudete ho využívat k větrání, může být také fixní neboli pevné. Cena pak bude nižší než u výklopného okna s větračkou. 
 
Protože máme k dispozici velké skladové zásoby, seženete u nás plastová sklepní okna levně a také rychle, dodání bývá do 3 dnů. Samozřejmě ale nabízíme i možnost objednání si oken do sklepa, garáže, dílny či zahradního domku přesně podle Vašich požadavků, stačí vše zadat do našeho konfigurátoru. V něm si rovněž můžete zvolit, aby sklo nebylo čiré a nebylo přes něj tedy vidět dovnitř.    
  325
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  762
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  299
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde