Střešní výlezy a vikýře
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní výlezy a vikýře

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Střešní výlez zajistí nejen bezpečný a pohodlný přístup ke komínu, ale lze ho využít také k údržbě dnes oblíbených fotovoltaických panelů a ocení jej i ti, kteří využívají podkroví. Střešní výlezové okno prostor prosvětlí a může se jím větrat.

Výhody střešního výlezu Premium

 • Výhodná pořizovací cena, levnější řešení než mít výstup ke komínu pomocí střešních roštů. 
 • Instalace možná na každou střechu se sklonem  od 15 do 75 stupňů.
 • Kvalitní německé celoobvodové kování Winkhaus activPilot.
 • Levé i pravé otevírání do strany o 90°.
 • Mikroventilace.
 • Vhodné i do místností se zvýšenou vlhkostí. 
 • Dobré tepelně izolační parametry, bezpečnostní kalené sklo (Ug= 1,1 W/m²K).
 • Moderní zaoblený profil. 
 • Bezúdržbový provoz. 
 • Dokonalé těsnění (systém tří těsnění odolný změnám teploty i UV záření).
 • V nabídce hnědé a šedé oplechování. 

Plastové výlezové střešní okno dodáváme v bílé barvě

Námi nabízené střešní výlezy jsou vhodné do střech s vlnitou i plochou krytinou. Dodáváme je v univerzální bílé barvě, oplechování může být šedé, nebo hnědé. Upozorňujeme, že k výlezu je nutné objednat těsnící lemování.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků