Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Dvoukřídlé balkonové dveře
Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Dvoukřídlé balkonové dveře

Filtrace produktů

Kategorie:

Barva:

Stránka 1 z 1
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: 1 ks
bílá/zlatý dubbílá/zlatý dub
Šířka: 1500 mm
Výška: 2080 mm
7112 Kč bez DPHvíce informací
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: 4 ks
bílábílá
Šířka: 1300 mm
Výška: 2080 mm
5527 Kč bez DPHvíce informací
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: 2 ks
bílábílá
Šířka: 1200 mm
Výška: 2080 mm
5344 Kč bez DPHvíce informací
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: do 14 dní
bílábílá
Šířka: 1500 mm
Výška: 2080 mm
5896 Kč bez DPHvíce informací
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: do 14 dní
bílábílá
Šířka: 1700 mm
Výška: 2080 mm
6411 Kč bez DPHvíce informací
Nový produkt

Dvoukřídlé plastové balkónové dveře PREMIUM

Skladová dostupnost: do 14 dní
bílá/zlatý dubbílá/zlatý dub
Šířka: 1700 mm
Výška: 2080 mm
7738 Kč bez DPHvíce informací
  • Dvoukřídlé balkónové dveře připravené ihned k odběru
  • Expedice do 3 dnů až k Vám domů
  • Možnost dokoupit žaluzie, sítě, parapety
  • Dveře od švýcarské společnosti Arbonia AG
Dvoukřídlé plastové balkónové dveře najdou své využití při rekonstrukcích i při stavbě nového rodinného domu. Dvoukřídlé balkónové dveře nazýváme také jako francouzské dveře. Dodáváme je standardně v provedení, kdy jedno křídlo je otvíravo sklopné s mikroventilací a druhé otvíravé.
Mezi křídly zpravidla není žádný sloupek a po otevření obou křídel vzniká jeden velký průchod. Toto provedení bez sloupku nazýváme jako dvoukřídlé štulpové balkónové dveře. Obě křídla nemusí mít nutně stejné šířky. Za stejnou cenu je možné vyrobit dvoukřídlé balkónové dveře se širším „hlavním“ křídlem, zatímco druhé křídlo bude užší. Uživatel pak používá v běžném provozu pouze křídlo hlavní a to vedlejší otevře v případě, že potřebuje dosáhnout většího průchodu např. při stěhování.
 
Dvoukřídlé balkónové dveře PREMIUM je možné dát do sestavy s jakýmkoliv oknem řady PREMIUM round line a vytvořit tak např. balkónovou sestavu nebo rovnou celoproklesnou stěnu např. na terasu nebo do zahrady.
 
Ve standardní výbavě plastových balkónových dveří PREMIUM naleznete kvalitní hliníkovou kliku z vnitřní strany a madélko ze strany venkovní, které usnadňuje uzavření a následné otevření balkónových dveří. Součástí celoobvodového kování je protiprůvanová pojistka, nazývaná také jako „kuřácká“. Tato pojistka zajišťuje uzavření dveří i při pobytu na balkóně nebo terase a zamezí pronikaní vzduchu nebo kouře zpět do místnosti.
 
Dvoukřídlé plastové balkónové dveře je možné za příplatek osadit nízkým hliníkovým prahem podobně jako u vchodových dveří – při vstupu na balkon, zahradu nebo terasu tak nemusíte překračovat plastový profil. Příplatek za hliníkový práh činí cca 1.000Kč za metr běžný. Další příplatkovou výbavou může být oboustranná klika se zámkem. Balkónové dveře pak budou plnit podobnou funkci jako vchodové dveře a mohou sloužit jako levnější varianta pro osazení vstupu na zahradu, vedlejšího vstupu do domu nebo např. vstupu do garáže.
 
Balkónové dveře PREMIUM jsou konstruovány z 6-ti komorového profilového systému se stavební hloubkou 80mm. Pozinkovaná ocelová výztuha, která je osazená jak v rámu, tak v křídle, je dimenzována na základě velikosti daného prvku, tak aby byla zajištěna vysoká pevnost a stálost celého výrobku.
 
Standardní a nejlevnější provedení je v barvě bílé. Za příplatek cca 20% je možné potáhnout výrobek jednostranným dekorem z venkovní strany např. v barvě zlatý dub, mahagon, ořech. Oboustranná barevná úprava je pak za příplatek cca 40% oproti balkónovým dveřím v bílém provedení.
 
Moderní zaoblený design švýcarského profilu PREMIUM round line s kováním německého výrobce Winkhaus activPilot nebo SIEGENIA AUBI Titan je zárukou dlouhé životnosti. Dvoustupňové vkládané vyměnitelné těsnění EPDM, osazené ve speciálních drážkách a další použité komponenty dokáží uspořit řádově až několik desítek procent na energiích. Se základním izolačním dvojsklem Ug=1.0 ve složení 4/16/4 dosahují balkónové dveře prostupu tepla celým výrobkem Uw=1,2 W/m2K. Při použití izolačního trojskla Swisspacer dokonce Uw=0,89 W/m2K.
 
 
Ke každým skladovým balkónovým dveřím si můžete objednat i moderní celostínící žaluzii ovládanou řetízkem, síť proti hmyzu nebo nový parapet – jednoduše v detailu daného výrobku klikněte na "Koupit s příslušenstvím" a vyberte si příslušenství k Vašemu novému oknu!

451
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili až k Vám domů
840
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
367
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

V minulém roce jsme v ČR
dodali více než 33 000 kusů oken
Prohlédnout realizace

MenuX

InformaceX