Trojkřídlá plastová okna
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Trojkřídlá plastová okna

Výběr rozměru a dalších parametrů

Kategorie:

Barva:

Rozměry:

Šířka
Výška

Stránka 1 z 1
Nový produkt

Trojkřídlé plastové okno se sloupkem PREMIUM

Skladová dostupnost: 6 ks
BíláBílá
Šířka: 2060 mm
Výška: 1540 mm
8 702 Kč s DPHvíce informací

Trojkřídlá plastová okna najdou využití zejména v rodinných domech, a to jak v rekonstrukcích, tak v novostavbách. U těch jsou trendem posledních let spíše dvoukřídlá okna, nicméně jestliže toužíte po velkých oknech, trojkřídlá jsou ideální. Jejich životnost dosahuje několika desítek let. Veškeré produkty v našem e-shopu mají skvělý poměr kvality a ceny a dají se ihned odebrat z ukázkové prodejny v Kuřimi u Brna. Zboží ze skladových zásob, které čítají více než tisícovku oken a dveří, také v případě zájmu velmi rychle odešleme přepravní službou.

Trojkřídlá plastová oknaDvě křídla bývají zpravidla pouze otvíravá s funkcí mikroventilace a jedno otvíravo sklopná. Za drobný příplatek je však možné opatřit ventilací také dvě zbylá křídla. Okna mají vylepšený meziskelní rámeček, který minimalizuje rosení.

Trojkřídlá okna se štulpem

Varianta trojkřídlého okna s jedním sloupkem a jedním štulpem je nejžádanější. Po otevření všech tří křídel zůstane v rámu jeden pevný dělicí sloupek a zbylá dvě křídla budou bez středového sloupku, neboli se štulpem. Není nutné, aby bylo okno rozděleno přesně na tři třetiny; poměr velikostí křídel si může zákazník zvolit dle svých představ.

Trojkřídlá okna s dvěma sloupky

Trojkřídlé okno se dá vyrobit i se dvěma sloupky. To je vhodné zejména u oken větších rozměrů – sloupek okno celkově zpevní. Minimální doporučená šířka celého okna je přibližně 1800 mm. Maximální možná šířka je zhruba 3000 mm.

Kolik s novým oknem uspoříte?

Úspora peněz při pořízení trojkřídlých plastových oken rozhodně není zanedbatelná. Šetříte již při nákupu, jelikož kupujete vysoce kvalitní produkty za velmi nízké ceny. Dále šetříte čas, protože okna ze skladových zásob jsou připravena k okamžitému osobnímu odběru nebo k velmi rychlému odeslání přepravní službou, a následně uspoříte hodně peněz na energiích za vytápění. Podívejte se na to podrobněji.

Prodáváme i montážní materiál

montážní materiál pro plastová okna
Při montáži svépomocí budete kromě samotných oken potřebovat ještě montážní materiál. Přidejte do nákupního košíku tedy kotvicí materiál, montážní pěny a tmely. A aby vaše okna co nejdéle zářila novotou, doporučujeme také udržovací sadu na okna a dveře.

V nabídce je bílá, antracit i dřevodekor

Barevné provedení plastových okenBílá nebo dřevěný dekor? Obojí je možné. Bílá trojkřídlá okna jsou považována za standard, dají se využít u většiny domů a bytů. Někdy ale cítíte, že by vzhled vašeho obydlí získal naprosto nový rozměr díky jiné barvě; v tom případě nabízíme šedou, antracitovou, čokoládově hnědou nebo imitaci dřeva (mahagon, ořech, tmavý nebo zlatý dub). A zda bude dekor z obou stran (venkovní i vnitřní), nebo pouze zvenčí – to už záleží čistě na vás. Dekorovaná okna jsou oproti bílým dražší; pokud zvolíte imitaci dřeva jen z exteriéru, příplatek činí cca 20 %, pokud i z interiéru, příplatek je cca 38 %.

Každé trojkřídlé plastové okno je vybaveno elegantními hliníkovými klikami. V bílé barvě u bílých oken, v hnědé u dekorů. Lze si také pořídit kliku v bronzové nebo stříbrné barvě.

Pěkný i praktický zaoblený profil

Moderní profily plastových oken Základem trojkřídlých oken jsou vysoce kvalitní šestikomorové profily v moderním zaobleném designu s předsazeným křídlem. To předchází zatékání vody při velkých deštích. Profily pocházejí od švýcarského výrobce a jsou vyztuženy ocelovými výztuhami, které zajišťují tvarovou stálost a předcházejí deformacím. Rovné a nezkroucené profily pak zajišťují přiléhavost křídel k rámům, a zabraňují tak zbytečným únikům tepla. Kromě skvělých tepelně izolačních vlastností výborně izolují také hluk z ulice.

Odolné celoobvodové kování

Odolné kování plastových oken Na kvalitním okenním kování activPilot či SIEGENIA AUBI Titan od spolehlivého německého výrobce závisí správná funkce a bezproblémový chod okna. Díky dostatečnému množství seřizovacích bodů mají okna dlouhou životnost a několik bezpečnostních bodů zvyšuje odolnost proti vloupání.

Kvalitní zasklení

Kvalitní zasklení plastových oken Trojkřídlá plastová okna jsou ve standardní výbavě opatřena dvojitým zasklením, které zpravidla postačuje pro většinu bytů a domů. Ovšem na základě zvýšených požadavků na tepelnou i zvukovou izolaci můžeme dodat okna s trojskly. Okna s dvojsklem dosahují celkového prostupu tepla Uw=1,2W/m²K, s trojitým zasklením pak až Uw=0,89 W/m²K. To najde využití zejména v nízkoenergetických domech a tam, kde je třeba zvýšit termoizolační vlastnosti. Požadavek na trojsklo stačí nadefinovat v konfigurátoru pro vytvoření vlastního okna.

Standardně jsou okna zasklena čirým průhledným sklem. Místnosti, v nichž je třeba zachovat dostatek soukromí (ordinace lékařů, koupelny…), lze nechat zasklít neprůhledným ornamentním sklem (nejžádanějším vzorem je chinchila nebo kůra).

Dvojité elastické těsnění

Těsnění plastových oken Velmi kvalitní dvojité dorazové těsnění z vysoce elastického materiálu typu EPDM je součástí profilů všech plastových oken PREMIUM, takže ani trojkřídlá nejsou výjimkou. Těsnění minimalizuje únik tepla, tudíž přispívá k úspoře energie za vytápění. Po nějaké době může dojít k jeho opotřebení, ale je možné je vyměnit.

Propojení oken a balkónových dveří

Propojení oken a balkónových dveří Trojkřídlá plastová okna PREMIUM se dají velmi jednoduše napojovat na jednokřídlá nebo dvoukřídlá okna, balkónové či vedlejší vchodové dveře, neboť mají shodnou stavební hloubku 80 mm. Vytvářejte sestavy podle potřeby pomocí jednoduchých spojovacích profilů „H“ nebo v případě konstrukce větších sestav pomocí statických spojovacích profilů s výztuhou.

Prodáváme i parapety, žaluzie a sítě

doplňky k oknům K plastovému oknu je určitě potřeba pořídit ještě parapety – vnitřní i vnější. Dále žaluzie a sítě proti hmyzu. Cokoliv z uvedeného chcete k objednávce přidat, klikněte u detailu okna na „Koupit s příslušenstvím“. Okenní kliky jsou součástí okna, ovšem pokud si přejete kliku s dětskou pojistkou nebo bezpečnostní uzamykatelnou, vyberte si z naší nabídky. Dětská pojistka zabraňuje náhodnému otevření malými dětmi a uzamykatelná klika ztěžuje práci zlodějům.

Užitečné tipy

Podrobný návod pro montáž okna svépomocí

Návod k obsluze a seřizování plastových oken

Tipy při výběru oken v poradně

Více rad a postupů najdete v sekci návody

319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků