Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Poradíme vám jak na plastová okna
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Poradíme vám jak na plastová okna

Jak poznat kvalitní okna

Jak poznat kvalitní okna

14.09.2020

Přemýšlíte-li o koupi nových plastových oken, dozajista si kladete otázku: jak rozeznat ty kvalitní od nekvalitních. Vzhledem k počtu výrobků a dodavatelů na českém trhu není situace pro koncového zákazníka úplně jednoduchá. My radíme zaměřit se hlavně na profilový systém, kování a zasklení.

Jak si správně vybrat okna

Jak si správně vybrat okna

26.08.2020

Nákup nových oken není levnou záležitostí, a tak je přirozené, že se lidé snaží o jednotlivých parametrech oken zjistit co nejvíce. Věděli jste třeba, že by při větší šířce dvoukřídlého okna nad 1,8 metru je kvůli stabilitě okna potřeba zvolit místo štulpu středový sloupek? A důležitých rad při výběru oken přinášíme víc. 

Proč praskne plastové okno

Proč praskne plastové okno

13.07.2020

V současné době už jsou na trhu plastová okna velmi dobré kvality a to že by profil praskl se děje výjimečně, přesto se nás ale zákazníci na tento problém občas ptají, a tak jsme sepsali nejčastější příčiny, které mohou prasknutí předcházet.

Stavba domu svépomocí – příprava otvorů a zaměření

Stavba domu svépomocí – příprava otvorů a zaměření

03.03.2020

Při zaměření oken počítejte s vůlí na zabudování – jedná se o mezeru, kterou vyplní PUR pěna, případně parotěsná zábrana. U zaměření dveří si pohlídejte správné určení nuly, tedy kde bude výška hotové podlahy.

Montáž plastových oken v zimě

Montáž plastových oken v zimě

08.11.2019

Už dávno neplatí, že jakmile začne zima, je stavebním pracím konec. Díky vylepšeným technologiím se dnes staví celoročně a také plastová okna lze instalovat za zimních dnů. Jen je potřeba dodržovat určité podmínky.

Stavba domu svépomocí – výpis výplní otvorů

Stavba domu svépomocí – výpis výplní otvorů

25.10.2019

Každá stavba začíná projektem. Bez toho dnes nezískáte ani stavební povolení. Pro vás osobně je ale mnohem důležitější to, že správně sestavený projekt vás provede celou stavbou. Nebudeme zabíhat do detailů, protože samotný projekt s sebou nese mnohá úskalí. Zaměříme se pouze na okna a dveře.

Jak vybrat plastové vchodové dveře do domu

Jak vybrat plastové vchodové dveře do domu

27.08.2019

Rozhodli jste se mít své vchodové dveře do domu z plastu a přemýšlíte, na co si při výběru dát pozor? Sepsali jsme pár užitečných postřehů. A přidáme také návod na montáž a seřízení.

Proč plastová okna netěsní

Proč plastová okna netěsní

09.08.2019

Zdá se vám, že vaše plastová okna dostatečně netěsní? Profukuje jimi či dokonce zatéká? Je to jistě nepříjemná situace nejen proto, že v zimě se vzduch v místnosti zbytečně ochlazuje, ale také proto, že tím pádem vzrůstá spotřeba energií na vytápění.

Inspirujte se při výběru plastových oken a dveří

Inspirujte se při výběru plastových oken a dveří

17.07.2019

Vybíráte plastová okna a vchodové či balkonové dveře a hledáte inspiraci? Přemýšlíte, jak levně vytvořit efektní vstup z obývacího pokoje na terasu? Váháte, jestli mít okna více členěná, nebo spíš zvolit velkou skleněnou plochu? A jak to ještě všechno skloubit, aby to nevyšlo příliš draho? Přečtěte si několik našich rad zaměřených na estetickou stránku věci a inspirujte se fotkami od našich zákazníků. Jak se říká: víc hlav víc ví.    

Proč se plní plastová okna argonem

Proč se plní plastová okna argonem

10.06.2019

Zákazníci se nás často ptají, proč se plní plastová okna argonem. Proto jsme si pro Vás připravili krátký článek vysvětlující, proč je pro plnění plastových oken vybrán zrovna tento plyn, jaké má fyzikální vlastnosti a zda je bezpečný.

Kdy vyměnit plastová okna?

Kdy vyměnit plastová okna?

13.05.2019

Renovujete dům a přemýšlíte, jestli vyměnit stará plastová okna za nová? A pokud tedy výměna, kam ta stará vyhodit? Přečtěte si náš článek a budete moudřejší.

Jaká okna patří do dřevostavby?

Jaká okna patří do dřevostavby?

01.05.2019

Stavíte dřevostavbu a přemýšlíte, jestli můžete namontovat namísto dřevěných levnější plastová okna? Zda-li v dřevostavbě mohou být bílá okna? Co vybrat, když stavíte pasivní dům? A jak je to vůbec s osazením plastových oken do dřevostavby? Na všechny tyto otázky najdete v následujícím článku odpovědi.

Jak čistit bílé okenní rámy

Jak čistit bílé okenní rámy

13.03.2019

Jak a čím očistit bílé rámy plastových oken? Co použít na žluté skvrny? Kdy je vlastně nejlepší umývat okna? Jak si poradit s hodně špinavými a zašlými okenními rámy? Na všechny tyto otázky najdete v následujícím článku odpovědi, abyste pak mohli říci po vzoru jednoho reklamního sloganu: „Aby bílá bílou byla".

Jak správně větrat?

Jak správně větrat?

04.02.2019

Větrání je činnost, kterou děláme dennodenně a často již automaticky. V mnoha případech ji však neděláme dobře. Nic těžkého na tom však není. Naučte se pár základních zásad správného větrání, díky kterým se zbavíte těžkého a vydýchaného vzduchu v místnosti, také předejdete rosení oken, tvorbě plísní a negativnímu působení těchto faktorů na vaše zdraví.

Jak předejít rosení oken

Jak předejít rosení oken

31.01.2019

Orosená okna jsou problémem trápící spoustu domácností, přičemž nejvíce se s tím lidé setkávají v novostavbách nebo po výměně starých oken za nová. Jaké jsou příčiny rosení a dá se tomu vůbec nějak zabránit?

Jak ušetřit na topení

Jak ušetřit na topení

23.11.2018

Jak ušetřit v domácnosti? Jednoznačně snížením nákladů na vytápění. Kdo by chtěl platit zbytečně vysoké částky za energie? A je jedno, zda jde o plyn, elektřinu nebo dřevo. Topit pánubohu do oken se nechce nikomu. Ale jak tyto částky, které mnohdy doslova létají oknem ven, co nejvíce snížit? Máme pro vás pár tipů, s nimiž můžete uspořit pěkné peníze.

Plastové okno nejde zavřít

Plastové okno nejde zavřít

22.01.2018

Jestliže vám nejde zavřít plastové okno, můžete se pokusit vyřešit problém sami. Není třeba hned myslet na nejhorší - na kompletní výměnu oken a dveří. Poradíme vám, jak na to.

Plastová okna drhnou

Plastová okna drhnou

08.12.2017

Lupe, chrastí nebo praská vám ve starých oknech při jejich manipulaci? Drhne to při zavírání a otevírání? Nečekejte, až okna nepůjdou zavřít vůbec! V článku se dozvíte, co může závadu způsobit, jak jí předcházet a pokud se přece jen stane, tak jak si s ní poradit.

Jak vybrat střešní okno

Jak vybrat střešní okno

06.10.2017

Střešní okno je oproti ostatním plastovým oknům náchylnější na vlivy počasí a vnitřní klima bytu, proto je potřeba jeho výběru věnovat dostatečnou pozornost. Jestliže tedy stavíte nebo rekonstruujete dům s podkrovními místnostmi, nebo se chystáte na výměnu oken, pročtěte si následující rady.

Jak zabezpečit okna

Jak zabezpečit okna

20.09.2017

K vloupání do domů a bytů dochází nejčastěji v nepřítomnosti jejich majitelů, a to jak dlouhodobé (dovolená, služební cesta), tak krátkodobé (pracovní směna). Výjimkou však nejsou ani vloupání do domu v době, kdy jeho obyvatelé spí nebo se zdržují v některé okrajové části bytu.

Kdy osadit okna

Kdy osadit okna

08.09.2017

Na rozdíl od výměny oken při rekonstrukci budov, která se může dělat kdykoliv v průběhu roku, s montáží oken do hrubé stavby doporučujeme počkat do jara.

418
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
672
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde