Kotvící materiál pro plastová okna
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Kotvící materiál pro plastová okna

Výběr rozměru a dalších parametrů

Kategorie:

Rozměry:

Stránka 1 z 1

Montážní kotva Premium

Skladová dostupnost: 1057 ks
15 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 72mm

Skladová dostupnost: 817 ks
5 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 92mm

Skladová dostupnost: 540 ks
5 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 112mm

Skladová dostupnost: 1206 ks
6 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 132mm

Skladová dostupnost: 1558 ks
6 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 212mm

Skladová dostupnost: 768 ks
8 Kč s DPHvíce informací

Turbo šroub 7,5 x 152mm

Skladová dostupnost: 1775 ks
7 Kč s DPHvíce informací

Vrták příklepový do betonu 6.5 x 260 SDS+

Skladová dostupnost: 12 ks
303 Kč s DPHvíce informací

Vrták příklepový do betonu 6.5 x 310 SDS+

Skladová dostupnost: 20 ks
363 Kč s DPHvíce informací

Vrták do kovu průměr 7mm

Skladová dostupnost: 24 ks
119 Kč s DPHvíce informací

Šroubovací bit T30

Skladová dostupnost: 20 ks
36 Kč s DPHvíce informací
(Šrouby, vrtáky, kotvy)
 
Turbošrouby pro kotvení oken a dveří
Skladem máme dostatečné množství turbošroubů různých velikostí pro kotvení plastových, dřevěných nebo kovových rámů oken a dveří. Dají se použít do zdiva, betonu, plných cihel, pórobetonu, tvárnic, děrovaných cihel i přírodního kamene. Šrouby rámy oken a dveří nedeformují, nevzniká další pnutí. Turbošrouby mají optimální tvrdost a stoupání závitu, díky jednoduché aplikaci umožňují snadné ukotvení okenních i dveřních rámů do různých materiálů. Dodáváme je i s plastovou krytkou.
 
Vrtáky
K provrtání otvorů do zdiva, betonu i armovaného betonu nabízíme vysoce kvalitní příklepové vrtáky.
 
Bity
Bity a prodloužené bity pro šrouby s vnitřní drážkou Torx pro přenos utahovacího momentu bez axiálního tlaku. Bity jsou vhodné pro turbošrouby velikosti 7,5, které jsou k zakoupení taktéž v našem e-shopu.
 
Montážní kotvy
V případě, že nepoužijeme pro montáž plastových oken nebo dveří turbošrouby, nabízí se užití montážních kotev. Kotva se zasekne do drážek v rámu okna nebo dveří, podle potřeby se přihne ke zdi a za pomocí hmoždinek a šroubů se přichytí do zdiva. Montážní kotvy pro plastová okna se vyrábí z žárově zinkované oceli tloušťky 1,5 mm.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků