Představujeme vám naše hlavní dodavatele plastových oken a dveří
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Představujeme vám naše hlavní dodavatele plastových oken a dveří

Jen málokterá společnost se může pochlubit okny od výrobce s více než 140letou historií, ve kterých jsou osazena izolační skla od stejného výrobce, který dodává zasklení automobilkám Mercedes-Benz nebo Audi. Jsme pyšní, že můžeme ukázat, z čeho se námi dodávaná okna a dveře skládají. Komponenty tradičních německých, rakouských, švýcarských a francouzských výrobců. Plně automatizované linky. Moderní technologie. To jsou naši dodavatelé.

Arbonia AG 

Systémy plastových otvorových výplní vč. střešních oken (plastová okna a dveře PREMIUM). Dodavatel s více než 140letými zkušenostmi.

Firma založena: 1874
Sídlo: Arbon, Švýcarsko
Počet zaměstnanců: přes 6200
Čistý zisk: 941.4 mil. CHF (2015)

Působnost, filiálky: 14 zemí světa (Rakousko, Německo, Švýcarsko, Spojené arabské emiráty, Slovensko, Singapur, Rusko, Polsko, Itálie, Velká Británie, Francie, Čína, Česká republika)

Web: www.arbonia.com

S otevřením zpracovatelské dílny na měď v roce 1874 položil F. J. Forster základní kámen pro mezinárodní stavebně dodavatelskou společnost Arbonia AG. Arbonia AG je kótována na SIX Swiss Exchange a má své sídlo v Arbonu, Kanton Thurgau (Švýcarsko). Společnost je se svými 40 vlastními distributory a také zastoupeními a partnery aktivní ve více než 70 zemích světa. Celkem zaměstnává 6200 spolupracovníků. 14 hlavních produkčních míst Arbonia AG se nachází ve Švýcarsku, Německu, Česku, Polsku, Slovensku, Itálii a Číně.

Fotogalerie

Vývojové centrum a sídlo společnosti ve švýcarském Arbonu:

 

Výrobní závod profilů PREMIUM:

 

Extruze systémů PREMIUM na linkách rakouské společnosti GRUBER&CO group:

 

Testování kvality profilů PREMIUM (test rozměrových vlastností, test roztažnosti v peci při vysokých teplotách, test v teplotách hluboko pod bodem mrazu, tvarové testy, test průhybu, test povrchu, test pevnosti svárů, test působení síly soustředěné na určitý bod):

 

Ke stažení

Winkhaus GmbH & Co. KG (kování pro plastová okna a dveře)

Německá společnost, přední výrobce kování. Od května 2016 výhradní dodavatel kování řady activPilot pro okna PREMIUM.

Firma založena: 1854
Sídlo: Telgte, Severní Porýní-Vestfálsko (Německo)
Počet zaměstnanců: přes 2000
Čistý zisk: 237,68 mil. EUR (2012)

Výroba, hlavní pobočky: Německo, Rakousko, Česká republika, Španělsko, Nizozemí, Ukrajina, Francie, Polsko a Velká Británie.

Web: www.winkhaus.de

Certifikace, videa, brožury, návody:

SIEGENIA-AUBI KG (kování pro plastová okna a dveře)

Německý výrobce kování. Náš alternativní dodavatel celoobvodového kování pro některé typy oken a dveří.

Firma založena: 1914
Sídlo: Niederdielfen , Severní Porýní-Vestfálsko (Německo)
Počet zaměstnanců: přes 2800

Pobočky: 15 zemí světa (Německo, Benelux, Čína, Francie, Velká Británie, Itálie, Rakousko, Polsko, Rusko, Švýcarsko, Jižní Korea, Turecko, Ukrajina, Maďarsko, Bělorusko)

Web: www.siegenia.de

Odkazy, videa, brožury:

Gretsch-Unitas GU-stavební kování CZ spol. s.r.o. (kování pro plastová okna a dveře)

Výrobce stavebního kování a náš dodavatel kování pro některé typy dveří.

Firma založena: 1907
Sídlo: Ditzingen, Německo
Počet zaměstnanců: asi 3700
Čistý zisk: cca 500 mil. EUR

Působnost, filiálky: více než 50 výrobních a distributorských společností v 35 zemích

Web: www.g-u.com

Pilkington (zasklení některých plastových oken a dveří)

Firma založena: 1826
Sídlo: Tokyo, Japonsko
Počet zaměstnanců: 28500
Působnost: Továrny společnosti leží v 29 zemích na 4 kontinentech, podnikatelské aktivity rozvíjí celkem ve 130 zemích světa
Roční obrat: 4.707 mil. EURO

Web: www.pilkington.com

Společnost Pilkington vznikla roku v Anglii roku 1826 jako St. Helens Crown Glass Company. Pilkington patřil po celou dobu k předním lídrům ve výrobě a vývoji skla. V červnu roku 2006 se společnost Pilkington spojila s japonskou skupinou NSG, založenou roku 1918. Toto spojení posílilo její situaci na trhu a mělo za následek vznik jednoho z největších celosvětových výrobců skla. Dnes je Pilkington dceřinou společností NSG Group. Má 28.500 zaměstnanců a roční obrat 588,394 milionů jenů (přibližně4,707 milionů euro). Skupina vlastní nebo spoluvlastní celkem 49 výrobních linek na výrobu plaveného skla. Továrny společnosti leží v 29 zemích na 4 kontinentech, podnikatelské aktivity rozvíjí celkem ve 130 zemích světa.

Certifikace, videa, brožury:

Veškeré další informaci k našemu dodavateli skel můžete načerpat na www.pilkington.com

Saint-Gobain (zasklení některých plastových oken a dveří)

Mějte ve svých oknech skla od stejné společnosti, která dodává zasklení do automobilů značky Mercedes-Benz a Audi. Světový lídr na trhu stavebních materiálů, který v roce 2015 oslavil 350 let své existence! Roční obrat 42 mld. EUR, 190 tis. zaměstnanců.

Firma založena: 1665
Sídlo: La Défense, Courbevoie, Francie
Počet zaměstnanců: 3600
Působnost: 64 zemí světa

Web: www.saint-gobain.cz

V České republice působí Skupina Saint-Gobain již od roku 1992. Aktuálně do ní patří 4 společnosti, spravující 14 výrobních závodů a 9 značek. Její roční obrat přesahuje 16 mld. Kč. Skupina Saint-Gobain navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce výkonné stavební materiály, které poskytují inovativní řešení energetické efektivity a ochrany životního prostředí. Díky svým materiálům nabízí komplexní řešení pro kvalitní, úsporné a udržitelné bydlení. Dále vyrábí skla pro stavebnictví i automobilový průmysl a systémy zásobování vodou. Skupina Saint-Gobain v roce 2016 na základě přísného a nezávislého auditu získala certifikaci TOP EMPLOYER 2016.

Certifikace, videa, brožury:

Veškeré další informaci k našemu dodavateli skel můžete načerpat na http://www.saint-gobain.cz/

Těsnění pro plastová okna a dveře – více dodavatelů

Naše okna a dveře jsou opatřena standardně EPDM (ethylen-propalen-dien-polymer) těsněním. Výhodou těsnění EPDM je vysoká odolnost proti stárnutí a povětrnostním vlivům. Okna tak těsní i po letech. Naše okna mají životnost řádově desítky roků, vznikne-li s odstupem času potřeba těsnění vyměnit, jde o velmi levnou záležitost. Díky speciálním drážkám, kterými jsou opatřena naše plastová okna, jednoduše původní těsnění z okna vyjmete a nové těsnění do drážek vsadíte. Levné, rychlé a snadné.

Dodavateli těsnění do našich oken jsou zavedení čeští, němečtí a popř. rakouští výrobci.

Výztuhy plastových oken a dveří – více dodavatelů

Naše okna a dveře jsou ve standardu opatřena celoobvodovými výztužemi, které jsou osazeny jak v rámu, tak v křídle. Materiál výztuží je vždy pozinkovaná ocel odolná proti korozi. Tvarovou stálost zajišťuje tloušťka výztuže, která je kalkulována dle statických vlastností pro každé okno individuálně přímo ve výrobě. Tloušťka výztuh je 1–2 mm (dle typu, provedení a velikosti daného okna).

Příslušenství a doplňky pro plastová okna a dveře

Žaluzie, vnitřní a venkovní parapety, sítě proti hmyzu a další drobné doplňky a příslušenství vám dodáváme ve spolupráci s odzkoušenými českými, slovenskými, rakouskými a německými výrobci.

ROLUX žaluzie s.r.o. (stínící technika a sítě proti hmyzu pro plastová okna a dveře)

Přední ryze český výrobce stínící techniky, sítí proti hmyzu a dalších doplňků pro okna a dveře založený v roce 1990. S dodavatelem spolupracujeme více než 10 roků, především pro vysokou kvalitu jeho produktů, defakto nulovému procentu reklamace a velmi příznivé nákupní ceně, kterou můžeme promítnout do konečné ceny našim zákazníkům.

Více o dodavateli se dozvíte na www.rolux.cz

Building Plastics ČR, s.r.o. (stínící technika a sítě proti hmyzu pro plastová okna a dveře)

Náš druhý dodavatel žaluzií a sítí proti hmyzu. Společnost byla založena v roce 1973 ve Waregenu v Belgii. V roce 1998 rozšířila svoji působnost do České republiky, kdy vybudovala výrobní závod ve Velké Bítěši. Od tohoto výrobce vám dodáváme především moderní stínící techniku a protihmyzové sítě včetně atypických provedení. Díky výrobnímu zásahu a zkušenostem pro vás dokážeme společně řešit i složitější projekty šité individuálně pro váš dům.

Více o dodavateli se dozvíte na http://www.buildingplastics.cz/

REHAU AG + Co (Vnitřní parapety pro plastová okna a dveře)

Náš dodavatel vnitřních plastových parapetů byl založen v roce 1948 ve městě Rehau ve spol. republice Německo. Aktuálně zaměstnává více než 19.000 zaměstnanců na 170 místech světa. PVC parapety Rehau vynikají vysokou odolností proti vodě, výkyvům teplot a dlouhou životností. Díky několikakomorové konstrukci jsou vhodné pro použití nejen do běžné rekonstrukce, ale taktéž do nových nízkoenergetických domů.

Více o dodavateli se dozvíte na https://www.rehau.com/

TOZAN Profesional, s.r.o. (Parapety, kliky a další drobné doplň. příslušenství)

Slovenský výrobce spol. TOZAN naší společnosti dodává vnitřní a venkovní parapety, dveřní a okenní kliky a další drobné doplňkové příslušenství pro okna a dveře. S touto firmou spolupracujeme především pro rychlé dodací termíny, defakto nulové procento reklamací a nízkou cenu, kterou můžeme promítnout i do konečné ceny pro našeho zákazníka.

Více o dodavateli se dozvíte na www.tozan.eu

BOPAL Group (Parapety)

Společnost BOPAL Group se zabývá výrobou a prodejem kompletního sortimentu pro okenní a dveřní průmysl. Firma vstoupila na trh v roce 2010 a od té doby se řadí ke špičkám na trhu. V roce 2015 se obor činností firmy rozšířil z obchodu směrem k výrobě - extruze PVC parapetních desek, podkladových profilů, okenních profilů a jiných druhů PVC profilů, také kontinuálnímu olepování profilů pomocí PVC fólií, formátování sendvičových panelů, formátování PVC parapetních desek a vypěňováním (dodatečná izolace) všech profilů.

Více o dodavateli se dozvíte na www.bopalgroup.eu

Materiály a nářadí pro montáž plastových oken a dveří

Pro zabudování našich oken a dveří používáme pouze materiály předních odzkoušených výrobců. Víme totiž, že plastové okno může být pouze tak dobré, jak dobře je namontované! Na materiálech pro montáž se nevyplatí šetřit. Rozdíly v cenách mezi horší a lepší pěnou, tmelem či omítkou nejsou výrazné a připlatit za dobrý odzkoušený materiál, aby okno sloužilo dlouho jako celek, se určitě vyplatí. Toho se držíme.

INVA Building Materials s.r.o. (montážní materiál zn. SOUDAL)

Náš hlavní dodavatel materiálu pro zabudování otvorových výplní. V našem e-shopu se nejčastěji setkáte s montážními pěnami, tmely či systémovým řešením s etiketou SOUDAL, tedy se značkou, kterou spol. INVA nabízí. Produkty značky SOUDAL, jejíž kořeny sahají do roku 1966, používáme pro montáže již více než 9 roků. Díky desítkám tisíc namontovaných oken pomocí výrobků značky SOUDAL a nízkému procentu reklamací, si dovolíme garantovat kvalitu materiálů, které pro zabudování oken a dveří používáme.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Rigips (zednický materiál)

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips, je členem koncernu Saint-Gobain. Koncern Saint-Gobain je světovým lídrem na trzích udržitelného bydlení a trzích stavebních materiálů. Výrobky společnosti Rigips našim zákazníků provádíme zednické začištění, úpravy špalet apod. Díky sádrové směsy Rimáno námi provedené zednické zapravení nepraská a nesetkáváme se ani po delším čase s reklamacemi námi prováděných prací.

Nářadí pro montáž plastových oken a dveří – více dodavatelů

Aby naši pracovníci montáže a servisu dosáhli dobrého výsledku, jsou vybaveni nářadím značek Metabo, Bosch, Makita a řadou dalších, které pozná každý z nás.

Logistika, přeprava oken a dveří k zákazníkovi

V České republice a Slovenské republice využíváme pro přepravu našich produktů až k vám domů přepravní společnosti TOPTRANS a GLS. Okna, dveře a příslušenství do Rakouska, Německa a Maďarska vám doručujeme prostřednictvím společnosti Gebrüder Weiss.

356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků