Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Dvoukřídlé plastové vchodové dveře výprodej
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Dvoukřídlé plastové vchodové dveře výprodej

V této kategorii aktuálně nemáme žádnou položku na výprodej. Ale podívejte se na naše nové produkty za zajímavé ceny.
Dvoukřídlé

Pořiďte si dvoukřídlé vchodové dveře ještě levněji. Ve výprodejové sekci prodáváme nepoužité vedlejší dveře, které se ale při převozu mírně poškodily, nejčastěji jde o podřený rám. Dveře, které se hodí především ke vstupu na terasu, na zahradu a do garáže, si můžete objednat online a během pár dní vám je dovezeme domů.

Dveře v bílé barvě i v dekoru zlatý dub 

Nabídka dvoukřídlých dveří zařazených do bazaru se často mění, převládají ale vchodové dveře oboustranně bílé a ty, které z venkovní strany mají dekor zlatého dubu. K dispozici bývají v levém a pravém provedení, prosklené i plné s PUR výplní. Jedná se o vedlejší dveře, které lze otevírat pouze dovnitř.    

Nabízené dvoukřídlé plastové dveře jsou pouze mírně esteticky poškozené. Stejně jako úplně nové nepoškozené dveře přinášejí výraznou úsporu peněz za energie. Dveře mají 6komorový profil a dosahují celkového prostupu tepla Ud=1,2 W/m²K (v případě prosklených dveří s dvojsklem) a Ud=1,1 W/m²K (pro plné dveře s PU deskou). 
Stavební hloubka 80 mm zaručuje vyšší statickou pevnost a umožňuje vytváření sestav dveří s plastovými okny PREMIUM, které se na sebe dají napojovat pomocí spojovacích profilů.

Po celém obvodu dveří je kvalitní německé kování

Celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus (řada easyLock) splňuje vysoké nároky na bezpečnost a dlouhou životnost. V rámu i křídle jsou ocelové výztuhy, díky nimž se dveře nebudou prověšovat. Výztuhy jsou vyrobeny z nekorodující pozinkované oceli a jejich tloušťka je 1,5–2,5 mm podle velikosti dveří.

Vlastnosti levných vedlejších vchodových dveří s dvěma křídly

  • Velmi příznivá cena při zachování prvotřídní kvality.
  • Nízký hliníkový práh, díky němuž je vstup bezbariérový. 
  • Kování má certifikát odolnosti na 25 000 cyklů otevření.
  • Šestikomorové profily z kvalitního plastu. 
  • Stavební hloubka je 80 mm, je možné dveře skládat do sestav s okny. 
  • Minimalizace tepelných ztrát pomocí dvojitého dorazového těsnění, které dobře těsní i po letech. 

Výborný poměr kvality a ceny

Za tím, co dodáváme, si stojíme. Kvalitu plastových dveří a oken necháváme ověřovat nezávislou státní zkušebnou. Výrobky jsou určeny primárně pro montáž svépomocí. Na našem webu najdete přehledné montážní návody a zajímavé informace se dočtete rovněž v poradně.

Ke dveřím dodáváme zámek a kliku

Dvoukřídlé vchodové dveře jsou dodávány se stavebním zámkem se třemi klíčemi. Součástí balení je také hliníková klika – u bílých dveří bílá, u dřevěných dekorů hnědá. 

Poslední kusy vchodových vedlejších dveří skladem v Kuřimi

Výprodejové dveře, stejně jako široký sortiment plastových oken, si můžete prohlédnout a okamžitě odebrat z ukázkové prodejny v Kuřimi u Brna. Pokud chcete dveře ihned svépomocí namontovat, seženete u nás i potřebný montážní materiál, jako jsou tmely, silikony, PUR pěny, turbo šrouby a montážní kotvy. 

322
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
618
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
236
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde