Dvoukřídlé plastové vchodové dveře výprodej
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Dvoukřídlé plastové vchodové dveře výprodej

Výběr rozměru a dalších parametrů

Kategorie:

Barva:

Rozměry:

Šířka
Výška

Stránka 1 z 1
Bazarové zboží

POŠKOZENÉ! Vedlejší vchodové dveře dvoukřídlé, pravé, PREMIUM

Skladová dostupnost: 1 ks
BíláBílá
Šířka: 1480 mm
Výška: 2080 mm
13 976 Kč s DPHvíce informací

Pořiďte si dvoukřídlé vchodové dveře ještě levněji. Ve výprodejové sekci prodáváme nepoužité vedlejší dveře, které se ale při převozu mírně poškodily, nejčastěji jde o podřený rám. Dveře, které se hodí především ke vstupu na terasu, na zahradu a do garáže, si můžete objednat online a během pár dní vám je dovezeme domů.

Dveře v bílé barvě i v dekoru zlatý dub 

Nabídka dvoukřídlých dveří zařazených do bazaru se často mění, převládají ale vchodové dveře oboustranně bílé a ty, které z venkovní strany mají dekor zlatého dubu. K dispozici bývají v levém a pravém provedení, prosklené i plné s PUR výplní. Jedná se o vedlejší dveře, které lze otevírat pouze dovnitř.    

Nabízené dvoukřídlé plastové dveře jsou pouze mírně esteticky poškozené. Stejně jako úplně nové nepoškozené dveře přinášejí výraznou úsporu peněz za energie. Dveře mají 6komorový profil a dosahují celkového prostupu tepla Ud=1,2 W/m²K (v případě prosklených dveří s dvojsklem) a Ud=1,1 W/m²K (pro plné dveře s PU deskou). 
Stavební hloubka 80 mm zaručuje vyšší statickou pevnost a umožňuje vytváření sestav dveří s plastovými okny PREMIUM, které se na sebe dají napojovat pomocí spojovacích profilů.

Po celém obvodu dveří je kvalitní německé kování

Celoobvodové kování od německého výrobce Winkhaus (řada easyLock) splňuje vysoké nároky na bezpečnost a dlouhou životnost. V rámu i křídle jsou ocelové výztuhy, díky nimž se dveře nebudou prověšovat. Výztuhy jsou vyrobeny z nekorodující pozinkované oceli a jejich tloušťka je 1,5–2,5 mm podle velikosti dveří.

Vlastnosti levných vedlejších vchodových dveří s dvěma křídly

  • Velmi příznivá cena při zachování prvotřídní kvality.
  • Nízký hliníkový práh, díky němuž je vstup bezbariérový. 
  • Kování má certifikát odolnosti na 25 000 cyklů otevření.
  • Šestikomorové profily z kvalitního plastu. 
  • Stavební hloubka je 80 mm, je možné dveře skládat do sestav s okny. 
  • Minimalizace tepelných ztrát pomocí dvojitého dorazového těsnění, které dobře těsní i po letech. 

Výborný poměr kvality a ceny

Za tím, co dodáváme, si stojíme. Kvalitu plastových dveří a oken necháváme ověřovat nezávislou státní zkušebnou. Výrobky jsou určeny primárně pro montáž svépomocí. Na našem webu najdete přehledné montážní návody a zajímavé informace se dočtete rovněž v poradně.

Ke dveřím dodáváme zámek a kliku

Dvoukřídlé vchodové dveře jsou dodávány se stavebním zámkem se třemi klíčemi. Součástí balení je také hliníková klika – u bílých dveří bílá, u dřevěných dekorů hnědá. 

Poslední kusy vchodových vedlejších dveří skladem v Kuřimi

Výprodejové dveře, stejně jako široký sortiment plastových oken, si můžete prohlédnout a okamžitě odebrat z ukázkové prodejny v Kuřimi u Brna. Pokud chcete dveře ihned svépomocí namontovat, seženete u nás i potřebný montážní materiál, jako jsou tmely, silikony, PUR pěny, turbo šrouby a montážní kotvy. 

319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků