Kariéra
Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Kariéra

Proč se přidat k nám?

  • zázemí společnosti
  • firemní benefity
  • zvyšování kvalifikace
  • motivující finanční ohodnocení

Stabilní společnost

Jsme již ve 4 evropských zemích

Pomáháme vám růst

Zvyšujeme kvalifikaci svých zaměstnanců

Motivující ohodnocení

Za vaši práci vám nabízíme odpovídající finanční ohodnocení

Zákaznický servis/recepční ve fajn kolektivu s němčinou

Co říká TT HOLDING, a.s. o pozici

Jsme tým skvělých lidí a společně pomáháme lidem rychle a jednoduše získat pro jejich byty, domy a stavby cenově dostupná okna, dveře a příslušenství. Šetříme lidem peníze a čas, aby se mohli věnovat tomu, co je baví.

Pokud se s tímto stotožňujete, rádi se s Vámi potkáme!

Prodáváme okna a dveře on-line - více o nás na www.skladova-okna.cz , www.fenster-sofort.at

Baví Tě komunikace s lidmi a vysokého pracovního tempa se nelekneš?

Jsme tým lidí, kteří si rozumí a umí se na sebe usmívat. Hledáme dalšího šikovného člověka, který bude součástí naší rodiny a bude pomáhat našim zákazníkům s výběrem zboží, s objednávkami, přípravou expedice a s vyřizováním servisu/reklamací na našem českém, slovenském, rakouském a německém e-shopu.

Chtěli bychom Ti nabídnout zejména, že se za námi budeš po víkendu těšit a cítit se tu s námi dobře a proto jsme připraveni:

  • poskytnout příjemné pracovní prostředí
  • přijmout Tě do rodinného kolektivu
  • rychlé zaučení a stálou podporu týmu - ať už v době zaučení, tak poté
  • postupné zvyšování kvalifikace a osobní i odborný růst
  • sleva na firemní výrobky/služby, notebook, vzdělávací kurzy, školení
  • zajímavou a motivující mzdu, kterou vyplácíme pravidelně ve stejný den v měsíci
  • v případě spokojenosti a dobrých výsledků volno navíc, různé druhy bonusů
  • máme přátelské pohodové vedení, které umí naslouchat a vychází vstříc individuálním potřebám (a očekává to oboustranně, protože je to fér)
  • nebojíme se dát peníze navíc a dobře odváděnou práci umíme ocenit, tak, aby jsi měl(a) dobrý pocit z toho, že tvoje snaha dává smysl
  • možnost nástupu ihned
Většina věcí se dá naučit, ale něco přece jen požadujeme již na začátku:

  • mělo by Tě bavit povídat si s lidmi, pomáhat jim a dotahovat věci do konce
  • nemělo by Ti vadit, že tvoje snažení někteří zákazníci neocení nebo odmítnou
  • měl(a) by si být rychlá na počítači, umět dělat více věcí najednou a přitom dělat svoji práci s pečlivostí
  • budeš jednat nejen s českými a slovenskými zákazníky, ale i s německými a rakouskými, počítáme tedy s VELMI DOBROU znalostí NĚMECKÉHO JAZYKA
  • dobré komunikační schopnosti
  • empatii, pozitivní přístup a ochotu pomoci
  • zájem se dále vzdělávat a pracovat na sobě
  • zkušenosti na obdobné pozici velkou výhodou
  • .... no a se vším ostatním Ti už rádi pomůžeme

Jaká bude náplň Tvojí práce?

  • průběžné (denní) vyřizování došlé korespondence, telefonátů, objednávek včetně s tím spojené administrativy
  • komunikace se zákazníky, dodavateli a skladem
  • příjem plateb v hotovosti
  • řešení a evidence reklamací
  • příprava dokumentů pro expedici

Nabídky zasílejte na kontakt:

Nenašli jste pozici, kterou hledáte?

Nevadí! Kontaktujte nás na borecky@ttholding.cz a jakmile se požadované pozice uvolní, budeme Vás kontaktovat.
354
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili až k Vám domů
690
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
301
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

V minulém roce jsme v ČR
dodali více než 33 000 kusů oken
Prohlédnout realizace

MenuX

InformaceX