Plastová střešní okna - levně
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Plastová střešní okna - levně

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1

Těsnící lemování na vlnité krytiny "hnědá"

Skladová dostupnost: do 21 dní
od 1 291 Kč s DPHvíce informací

Těsnící lemování na vlnité krytiny "šedá"

Skladová dostupnost: do 21 dní
od 1 291 Kč s DPHvíce informací

Těsnící lemování na ploché krytiny "hnědá"

Skladová dostupnost: do 21 dní
od 1 152 Kč s DPHvíce informací

Těsnící lemování na ploché krytiny "šedá"

Skladová dostupnost: do 21 dní
od 1 152 Kč s DPHvíce informací

Plastová střešní oknaJestli sháníte pěkná plastová střešní okna za výhodnou cenu, pak jste u nás dobře. Navíc některá střešní okna máme ihned k dodání. Náš e-shop vlastní největší sklad plastových oken v Česku, sídlíme v Kuřimi pár kilometrů od Brna.

 
 

Pro různé typy střech

Plastová střešní okna pro různé typy střechNezáleží, jestli stavíte patrový dům na horách, nebo bungalov v nížině. Střešní okna PREMIUM se mohou instalovat na všechny střechy se sklonem od 15 do 75 stupňů. Okna mají patentovaný systém kování, díky němuž se dobře ovládají. Všechny žen jisté také potěší, že jsou bezúdržbová.

 

Zaoblený profil

Profil plastových střešních okenPři výrobě oken PREMIUM, která jsou určena na střechu, se používá zaoblený profil s designem firmy GRUBER&CO group, jenž dobře odolává znečištění a stárnutí. Střešní okna mohou být použita i ve vlhkých místnostech, jako je koupelna nebo kuchyň. Důležité je použití systému čtyř těsnění, který je odolný proti změnám teploty a UV záření. Součástí okna je oplechování z hliníku s polyesterovou barevnou úpravou.

 

Bezpečnostní kalené sklo

Plastová střešní okna mají bezpečnostní kalené skloVe střešním okně PREMIUM je použito bezpečnostní kalené sklo s koeficientem tepelného prostupu Ug= 1,0 W/m2K. Okna tak dobře tepelně i zvukově izolují.

 

Na výběr z 5 barev

Baravené varianty plastových střešních okenNemusíte mít obavy, že by střešní okna neladila s dalšími otvorovými výplněmi v domě. Kromě tradiční bílé nabízíme i olepovanou renolitovou fólii v barevné imitaci borovice, zlatý dub, ořech a mahagon. Díky tomu lze plastová střešní okna zkombinovat s eurookny a stejně tak zapadnou do dřevěného interiéru. Oplechování může být šedé, nebo hnědé.

Tři polohy otevírání

Otvírání plastových střešních okenPlastové střešní okno PREMIUM můžete otevírat ve třech polohách: ve sklopné poloze plynule v rozsahu 0 až 30 stupňů (je možnost mikroventilace), v otevřené zajištěné poloze v úhlu 45 stupňů a v poloze pro umývání (obrácení křídla o 120 stupňů). Okno je ve všech třech pozicích stabilní.

 

 

Nezapomeňte objednat těsnící lemování

Těsnící lemování pro plastová střešní okna Ke střešnímu oknu doporučujeme přikoupit těsnicí lemování, které je vyrobeno z hliníkového plechu s povrchovou úpravou. Díky němu se okno spojí se střešní krytinou a zabrání se tomu, aby do místnosti zatékala voda. Lemování nabízíme v hnědé, nebo šedé barvě a k dispozici je více než deset rozměrů.

   

Pro vlnité i ploché krytiny

Plastová střešní okna se hodí pro vlnité i ploché krytiny Střešní okna PREMIUM lze instalovat do všech šikmých střech, jen je právě potřeba vybrat vhodné lemování. Pro vlnité krytiny prodáváme vlnité lemování F s pružným prvkem, pro spojení s plochými krytinami (např. bitumenový šindel) je určeno lemování P.

Spolupráce s kvalitními dodavateli

ARBONIA - spolupracujeme s kvalitními dodavateliPřestože máme jedny z nejlepších cen v Česku, není to na úkor kvality. Kompletace produktů probíhá na moderních automatických linkách rakouské společnosti GRUBER&CO group a výrobce holdingu Arbonia AG disponuje vlastní zkušebnou. Navíc máme ještě certifikaci od české státní zkušebny. Spolupracujeme pouze s ověřenými firmami, více se můžete dočíst v textu o našich dodavatelích.

Prodáváme i střešní výlezy

Střešní výlezStavíte bungalov či patrový dům a přemýšlíte, jak se v případě údržby či nějakého problému dostanete ke komínu? A nebo k dnes žádaným fotovoltaickým panelům? Rychlým a levným řešením je pořízení střešního výlezu. Dá se instalovat na každou střechu se sklonem 15 až 75 stupňů. Nevyžaduje žádnou údržbu a je vhodný také pro místa se zvýšenou vlhkostí. Otevírá se do strany až o 90 stupňů, je možná také mikroventilace. I ke střešnímu výlezu je nutné dokoupit těsnící lemování.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Navštivne nás v našem klientském centru Na prvním místě je u nás spokojený zákazník, a tak pokud například v nějakých technických informacích tápete, neváhejte se nám ozvat – přes telefon, e-mail nebo na chat na e-shopu. Operátoři na naší infolince jsou k dispozici od pondělí do pátku. Pokud jste z okolí Brna, můžete rovněž navštívit náš showroom v Kuřimi.

Užitečné tipy

Videonávod pro montáž střešního okna

Návod k obsluze a údržbě střešního okna PREMIUM

Mnoho zajímavých informací najdete v poradně

356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků