Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Atypické plastové balkonové dveře
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Atypické plastové balkonové dveře

Výběr rozměru a dalších parametrů

Rozměry:

Stránka z 0
Nebyly nalezeny produkty s odpovídajícími filtry. Vyzkoušejte prosím jinou kombinaci.
Zasklení trojsklem, přidání nadvětlíku či tvar do oblouku. To všechno mohou mít vaše nové balkonové plastové dveře. Stačí se nám ozvat a my vám je vyrobíme podle vašich požadavků.
Chci balkonové dveře na míru
  • Vyrobené přesně podle vašich požadavků
  • Vše si jednoduše navolíte v konfigurátoru
  • Možnost dokoupit žaluzie, sítě, parapety
  • Dveře od švýcarské společnosti Arbonia AG
Nejenom ve starší zástavbě, ale i v nových moderních domech nalezneme zajímavé tvary oken i balkónových dveří.

Balkonové dveře mohou mít např. nadsvětlík, tedy okno nad dveřmi. Nadsvětlík může být nad jednokřídlými i dvoukřídlými dveřmi. Provedení se liší dle přání zákazníka a nadsvětlík je dodáván jako výklopný, nebo fixní čili pevný neotvíravý. Pokud se rozhodnete pro výklopný nadsvětlík, je vhodné jej osadit pákovým ovladačem, který usnadní otevření a uzavření okna pohodlně ze země, aniž by bylo nutné vystoupat na žebřík nebo stoličku.
Plastové balkonové dveře PREMIUM nemusí mít jen pravé úhly. Lze je vyrobit skosené pod úhlem nebo třeba obloukové. Samozřejmostí je možnost doplnění o meziskelní mřížku, která je dodávána v šířkách 8, 18, 26 a 45 mm a lze ji barevně sladit s dveřmi.
 
Standardní a nejlevnější provedení je v bílé barvě. Za příplatek cca 20 % je možné potáhnout výrobek jednostranným dekorem z venkovní strany např. v barvě zlatý dub, mahagon či ořech. Oboustranná barevná úprava je pak za příplatek cca 40 % oproti balkonovým dveřím v bílém provedení.
 
Moderní design švýcarského profilu PREMIUM ve spojení s kováním německého výrobce Winkhaus nebo SIEGENIA AUBI je zárukou dlouhé životnosti. Dvoustupňové vkládané vyměnitelné těsnění EPDM, osazené ve speciálních drážkách a další použité komponenty dokáží uspořit řádově až několik desítek procent na energiích. Se základním izolačním dvojsklem Ug=1.0 ve složení 4/16/4 dosahují balkonové dveře prostupu tepla celým výrobkem Uw=1,2 W/m²K. Při použití izolačního trojskla dokonce Uw=0,89 W/m²K.
 
I k atypickým balkonovým dveřím si můžete objednat moderní celostínící žaluzii ovládanou řetízkem nebo síť proti hmyzu. Stačí si příslušenství navolit podle svých představ v našem chytrém konfigurátoru.  
322
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
618
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
236
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde