Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Atypické plastové balkonové dveře
Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Atypické plastové balkonové dveře

Filtrace produktů

Stránka z 0
Nebyly nalezeny produkty s odpovídajícími filtry. Vyzkoušejte prosím jinou kombinaci.
  • Atypické balkónové dveře připravené ihned k odběru
  • Expedice do 3 dnů až k Vám domů
  • Možnost dokoupit žaluzie, sítě, parapety
  • Dveře od švýcarské společnosti Arbonia AG
Nejenom ve starší zástavbě, ale i v nových moderních domech nalezneme zajímavé tvary oken i balkónových dveří.

Balkónové dveře mohou mít např. nadsvětlík, tedy okno nad dveřmi. Nadsvětlík může být nad jednokřídlými balkónovými dveřmi i nad dvoukřídlými balkónovými dveřmi. Provedení se liší dle přání zákazníka a nadsvětlík je dodáván jako výklopný nebo fixní čili pevný neotvíravý. Pokud se rozhodnete pro výklopný nadsvětlík, je vhodné jej osadit pákovým ovladačem, který usnadní otevření a uzavření okna pohodlně ze země, aniž by bylo nutné vystoupat na žebřík nebo stoličku.
Plastové balkónové dveře PREMIUM nemusí mít jen pravé úhly. Lze je vyrobit skosené pod úhlem nebo např. obloukové. Samozřejmostí je možnost doplnění o meziskelní mřížku, která je dodávána v šířkách 8, 18, 26 a 45 mm a lze ji barevně sladit s dveřmi.
 
V našem konfigurátoru si můžete sami zkonstruovat moderní posuvno-sklopné dveře, které najdou své využití všude tam, kde je potřeba šetřit místo. Jde o moderní vstup na terasu, verandu, balkón nebo zahradu. Všude tam, kde jsou kladeny velké nároky na prostor a extrémní rozměry s neomezeným průchodem, nabízíme HS portály.
 
Standardní a nejlevnější provedení je v bílé barvě. Za příplatek cca 20 % je možné potáhnout výrobek jednostranným dekorem z venkovní strany např. v barvě zlatý dub, mahagon či ořech. Oboustranná barevná úprava je pak za příplatek cca 40 % oproti balkónovým dveřím v bílém provedení.
 
Moderní design švýcarského profilu PREMIUM ve spojení s kováním německého výrobce Winkhaus nebo SIEGENIA AUBI je zárukou dlouhé životnosti. Dvoustupňové vkládané vyměnitelné těsnění EPDM, osazené ve speciálních drážkách a další použité komponenty dokáží uspořit řádově až několik desítek procent na energiích. Se základním izolačním dvojsklem Ug=1.0 ve složení 4/16/4 dosahují balkónové dveře prostupu tepla celým výrobkem Uw=1,2 W/m2K. Při použití izolačního trojskla Swisspacer dokonce Uw=0,89 W/m2K.
 
 
Ke každým skladovým balkónovým dveřím si můžete objednat i moderní celostínící žaluzii ovládanou řetízkem nebo síť proti hmyzu – jednoduše v detailu daného výrobku klikněte na "Koupit s příslušenstvím" a vyberte si příslušenství k Vašim novým dveřím!
533
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili až k Vám domů
855
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
385
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

V minulém roce jsme v ČR
dodali více než 33 000 kusů oken
Prohlédnout realizace

MenuX

InformaceX