Kolik ušetřím
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Kolik ušetřím

Stavíte rodinný dům a řešíte uzavření novostavby či nová okna do přístavby? Nebo vám vadí vysoké účty za energie a profukování přes stará okna? Vyměňte současná nevyhovující okna za nová a začněte šetřit své výdaje.

Nabízíme vám podrobné porovnání realizací výměny oken běžným způsobem a moderním řešením, které nabízí náš e-shop. Sepsali jsme kompletní postup, kterým si projdete – od rozhodnutí nákupu oken až po samotnou montáž. U každé fáze najdete časové i finanční porovnání.

Po prostudování následujícího materiálu dojdete k závěru, že realizovat zakázku pomocí našeho odlišného způsobu, je nejen zajímavější po finanční stránce, ale hlavně uspoříte mnoho osobního času, který můžete věnovat třeba rodině.

Porovnání z pohledu časového

 Běžné řešení zakázky – řešení na klíčNaše řešení – levně a rychle svépomocíÚspora času v případě objednání na SKLADOVA-OKNA.cz
Rozhodnutí realizovat výměnu oken, dveří
Zákazník se rozhodl realizovat výměnu oken a dveří z důvodu nevyhovujícího současného stavu (okny profukuje, vysoké účty za energie) nebo například z důvodu uzavření stavebních otvorů při stavbě nového rodinného domu či u přístavby. 
Zákazník se rozhodl realizovat výměnu oken a dveří z důvodu nevyhovujícího současného stavu (okny profukuje, vysoké účty za energie) nebo například z důvodu uzavření stavebních otvorů při stavbě nového rodinného domu či u přístavby. 
 
Zaslání poptávky
Aby získal zákazník cenovou nabídku, musí zpravidla projít následujícím kolečkem:

A)  Vyplnit poptávkový formulář na stránkách oknařské společnosti (cca 10–30 minut).

B)  Sepsat poptávku a poslat ji e-mailem (cca 10–30 minut).                          

C)  Některé společnosti nabízí nezávaznou
konzultaci a zaměření přímo u zákazníka (cca 1–2 hodiny).                    

D)  Sepsání poptávky na pobočce společnosti nebo po telefonu (30–60 minut).
U nás si během 5–30 minut objednáte z více než 150 typových oken a dveří, které držíme stále skladem.
 
V případě, že potřebujete atypický rozměr nebo například odlišnou barvu, tak aby nová okna ladila se stávající fasádou, využijete náš konfigurátor – sestavení okna či dveří přímo na míru.
 
Poptávka, která se skládá z několika málo oken, je vytvořena během pár minut a navíc znáte ihned jejich cenu. 
 
 
Čekání na cenovou nabídku
U většiny oknařských společností čekáte na cenovou nabídku řádově několik dnů (běžně 2–7 pracovních dnů). 
U nás nemusíte čekat a znáte cenu ihned. Je jedno, zda zjišťujete cenu a objednáváte během pracovního dne, v neděli večer nebo o Vánocích. 
Ušetříte 2–7 prac. dnů
Upřesnění cenové nabídky
Chyba se často vloudí. V tomto případě se zpracování nabídky pozdrží řádově o další dny, kdy budete nuceni čekat na její opravu. Pokud tento problém řešíte přes telefon, riskujete to, že v budoucnu můžete čekat nevyžádané marketingové nabídky a v případě konzultace na pobočce musíte počítat s cestovními náklady. 
U nás si nabídku upravíte a přepočítáte ihned během několika minut. Při samotném sestavování nabídky nám nesdělujete telefonní číslo ani žádné další citlivé údaje. Nevíte-li si rady, poradí vám naše operátorky. Naše společnost garantuje, že telefonní čísla neukládá a svým zákazníkům, pokud si to nepřejí, tak dále nevolá (rozhodnutí o výběru nabídky je tak zcela v rukou našeho zákazníka). 
Ušetříte 2–7 prac. dnů
Rozhodl jsem se
Můžete se připravit na maraton s papírováním. V tomto okamžiku přichází na řadu přesné zaměření a konzultace na místě – na zaměřovacího technika můžete čekat až 10 pracovních dnů. Další zpracování probíhá na firmě (další 2–5 pracovních dnů).
 
Pak budete vyzváni k podepsání smlouvy (nutné započítat čas i finance investované do cesty na pobočku), popřípadě lze řešit přes poštu (čekáte na smlouvu k podepsání, posíláte zpět a v případě, že najdete ve smlouvě chybu, celý proces opakujete). 
U nás žádné zbytečné cestování a vyřizování. Vše snadno a rychle, stejně jako když si objednáváte zboží přes jakýkoliv e-shop (tedy čistého času zhruba 5–10 minut). 
 
Po vytvoření cenové nabídky ve třech krocích odesíláte objednávku. Při výběru běžných oken zvládnete zaměření podle jednoduchého návodu na našich stránkách i bez technika. Pokud si nebudete vědět rady, můžete kontaktovat naše operátory, kteří vám rádi pomohou. 
 
Ušetříte 5– 15 prac. dnů
Čekání na okna
Běžně 4–8 týdnů.
Skladová okna (více jak 150 typových oken a dveří) expedujeme do 3 pracovních dnů přímo k vám domů. Okna, která si navrhnete na míru, doručujeme nejčastěji do 14–28 pracovních dnů (termín dodání se odvíjí od typu objednaných oken a období, kdy je objednávka provedena).
Ušetříte 5– 15 prac. dnů
Realizace výměny oken
Většina firem navrhuje pevný termín montáže na pracovní dny – počítejte tedy s dovolenou, abyste mohli dohlédnout na realizaci. Pokud vám termín nevyhovuje, počkáte si ještě déle. 
Naše okna si namontujete, kdy se vám to bude zrovna hodit. Nemusíte si brát dovolenou. Díky návodu na montáž oken a dveří to zvládnete hravě sami nebo si na pomoc přizvete šikovného souseda či řemeslníka z blízkého okolí, který bude stát ani ne polovinu ceny montáže, kterou by si účtovala běžná oknářská společnost. 
 
Ušetříte 2– 10 prac. dnů
Vše je hotovo – předání díla
Po namontování oken podepíšete předávací protokol. Dostáváte fakturu a doplácíte cenu oken. V případě závady se doplní dodací list o zápis o nedostatku či závadě – opět čekáte na technika, což může trvat až 30 dnů. 
Naše okna a dveře vám doručí přepravní společnost. Zboží složí u vás doma a vy zkontrolujete neporušenost obalu a podepíšete přepravní list. V případě drobného poškození zapíšete sami nedostatek do přepravního listu, v případě výrazného poškození odmítnete převzít zásilku. 

Reklamace spojené s poškozením zboží při dovozu řešíme obratem a bez diskuzí dle přání zákazníka. Buď můžete vyměnit zboží na naše náklady, nebo získáte adekvátní slevu (je na vás, jaký způsob řešení si vyberete). U skladových položek provedeme výměnu zboží obratem, u položek vyrobených na míru pak do 2–3 týdnů. 
 
Vizuální poškození skrytá pod obalem vám uznáme, nahlásíte-li nám je ještě 24 hodin po doručení (máte tedy dostatek času v klidu doma zboží překontrolovat). Skryté závady může odstranit i náš technik, který vás navštíví přímo v místě realizace.
Rychlejší řešení reklamací
(o cca 2–3 týdny)
Bez ztráty záruky
 
Naše společnost poskytujete na okna, dveře a příslušenství záruku v minimální délce 2 roky. Životnost našich oken je řádově desítky let. Správně provedenou montáží nemůže dojít k poškození výrobku, proto se nemusíte obávat, že přijdete o záruku z důvodu chybně provedené montáže. Za poslední tři roky (2013-2015) jsme našim zákazníkům dodali desítky tisíc oken a pouze u 2 zákazníků jsme museli zamítnout reklamaci na okna z důvodu chybně provedené montáže.
 


Porovnání z pohledu úspory peněž

 Běžné řešení zakázky – řešení na klíčNaše řešení – levně a rychle svépomocí
Finanční úspora
v případě
objednání na
SKLADOVA-OKNA.cz
Případná osobní návštěva pobočky oknařské firmy
Při návštěvě oknařské společnosti např. pro sestavení cenové nabídky či podpisu smlouvy je třeba počítat s náklady na dopravu a případné parkování. Většinou řádově stovky korun nebudeme-li počítat váš osobní čas.
U nás probíhá vše online – tedy bez dalších nákladů. V případě potřeby jsou vám k dispozici naše operátorky, které vám zdarma zavolají a pomohou s provedením objednávky. 
Řádově stovky korun
Dovolená z práceVětšina oknařských společností neprovádí montáž o víkendech. Je třeba počítat se ztrátou drahocenné dovolené v rozsahu 1–2 dnů (dle velikosti zakázky).
Naše okna si namontujete, kdy se vám to bude zrovna hodit. Nemusíte si brát dovolenou. Díky návodu na montáž oken a dveří to zvládnete hravě sami nebo si na pomoc přizvete šikovného souseda či řemeslníka z blízkého okolí, který bude stát ani ne polovinu ceny montáže, kterou by si účtovala běžná oknářská společnost.
Nemusíte si brát žádnou dovolenou
A to nejdůležitější – naše okna jsou výrazně levnější než stejně kvalitní produkt od běžné oknařské společnosti
 
 
Naše skladová okna jsou v průměru o 25–40 % levnější než stejně kvalitní produkt běžné oknařské společnosti. Na zakázce za 60 000 Kč (což je hodnota oken na běžném rodinném domku) tedy ušetříte až 24 000 Kč (někdy i více). Pokud od nás máte okna na míru, vaše úspora bude obdobná a to zhruba 15–30 % oproti konkurenci.
Desítky tisíc
Neplatíte za montáž a související práce
Cena montáže, demontáže, likvidace a zednického zapravení tvoří cca 30 % z celkové ceny zakázky. Máte-li okna za 60 000 Kč, související práce budou stát pravděpodobně dalších cca 15 000–20 000 Kč (požadujete-li kompletní realizaci na klíč vč. likvidace původních oken a zednického zapravení).
U nás platíte pouze za dopravu – u naší vzorové zakázky za 60 000 Kč to bude kolem 3 000-5 000 Kč v závislosti na vzdálenosti a celkové váze. 
Řádově tisíce
319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků