Náš sklad a showroom
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Náš sklad a showroom

Odkud okna expedujeme a kde si můžete vaše zboží vyzvednout osobně

V areálu o ploše více než 8 000 m² jsme ve spolupráci se společností OKNOSTYL otevřeli moderní klimatizovaný showroom, v jehož přízemí je klientské centrum e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz a na to navazuje největší sklad plastových oken a dveří v Česku o ploše 2 500 m2.

Na této ploše pro vás držíme trvale skladem na 140 typů oken a dveří v počtu kolem 1000 kusů a právě odtud k našim zákazníkům odesíláme objednávky na desítky adres po celé České republice, Slovensku, Rakousku, Německu a Maďarsku. 

 
Areál e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz se nachází u hlavní silnice před Kuřimí ve směru od TišnovaUkazatel, kam mohou lidé vjíždět k osobnímu odběruV přízemí showroomu jsou obslouženi zákazníci, kteří si zboží přijeli vyzvednout osobněV první kanceláři si lidé vyřídí vše související s objednávkou Při osobním odběru lze zboží platit v hotovosti i kartouV klientském centru pomohou operátorky s reklamací nebo doplní technické parametry zbožíOperátorky poradí osobně, telefonicky i přes e-mail Dodání skladového zboží je do 3 pracovních dnůDíky přehlednému uspořádání je nakládka rychláNa skladě je 140 typů plastových oken a dveříZe skladu v Kuřimi putují plastová okna a dveře i do Rakouska, Německa a na SlovenskoPřed expedicí je dbáno na pečlivé zabaleníE-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz vlastní největší sklad plastových oken v ČeskuNa skladu jsou k dispozici 4 skladníciNa skladě je k dispozici i montážní materiál, například turbo šrouby, rozšiřovací profily, montážní pěnyModerní showroom se nachází na ulici Tišnovská, k dispozici je velkokapacitní parkovištěModerní showroom vlastní e-shop společně se společností OKNOSTYLV horní části showroomu jsou vidět různé profily okenHorní showroom představuje různé typy okenV horním showroomu je ukázka stínící technikyLidí si v horní části showroomu mohou prohlédnout například parapety nebo stínící techniku

Naše logistické centrum se nachází v Jihomoravském kraji v Kuřimi u Brna na ulici Tišnovská (poslední budova po levé straně před solární elektrárnou za Kuřimí směr Tišnov).  
 
 

Mapa areálu

Mapa areálu - showroom a sklad e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz

Na této adrese je možné prohlédnout naše výrobky přímo v showroomu s odborným výkladem obchodního zástupce nebo si objednaná okna a dveře osobně vyzvednout.

OTEVÍRACÍ DOBA SHOWROOM, SKLAD (osobní odběry)
PO –PÁ7:30–16:00
SO8:00–12:30
NEZAVŘENO
 

Můžete zaparkovat přímo u našeho showroomu. Upozorňujeme, že je nutné přijet nejpozději 15 minut před koncem otevírací doby.  

319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků