Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Střešní okna v barvě borovice
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě borovice

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Pokud máte dřevěná okna v dekoru borovice a potřebujete ještě doplnit střešní okno, navrhujeme pořídit plastové v imitaci dřeva stejného odstínu. Protože ke střešním bývá horší přístup než k ostatním oknům, tudíž je náročnější i údržba. A plastová střešní okna Premium jsou bezúdržbová.

Přednosti plastového střešního okna v dekoru borovice

  • Vzhled dřevěného dekoru.
  • Kvalitní vícekomorové profily.
  • Dlouhá životnost.
  • Otevírání ve třech polohách..
  • Mikroventilace.
  • Dokonalé těsnění.

Kvalitní střešní okna jsou výhra

Vybírejte střešní okna borovice s šedým nebo hnědým oplechováním. Okna jsou vyrobena z kvalitních vícekomorových profilů s ocelovou výztuhou, díky níž si zachovávají tvarovou stálost i při teplotních výkyvech. Výplně jsou tvořeny bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m²K se skvělými teplotně i zvukově izolačními vlastnostmi.

Kromě dekoru borovice můžete zakoupit též imitaci ořechu, zlatého dubu a mahagonu. Taktéž nabízíme plastová střešní okna v bílé barvě. Všechna jsou vhodná pro každý typ střechy se sklonem 15 až 75 stupňů. K montáži, kterou zvládnete svépomocí podle návodu, budete potřebovat také těsnicí lemování, které je vhodné jak pro vlnitou, tak pro plochou střešní krytinu.
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde