Střešní okna v barvě borovice
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě borovice

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Pokud máte dřevěná okna v dekoru borovice a potřebujete ještě doplnit střešní okno, navrhujeme pořídit plastové v imitaci dřeva stejného odstínu. Protože ke střešním bývá horší přístup než k ostatním oknům, tudíž je náročnější i údržba. A plastová střešní okna Premium jsou bezúdržbová.

Přednosti plastového střešního okna v dekoru borovice

  • Vzhled dřevěného dekoru.
  • Kvalitní vícekomorové profily.
  • Dlouhá životnost.
  • Otevírání ve třech polohách..
  • Mikroventilace.
  • Dokonalé těsnění.

Kvalitní střešní okna jsou výhra

Vybírejte střešní okna borovice s šedým nebo hnědým oplechováním. Okna jsou vyrobena z kvalitních vícekomorových profilů s ocelovou výztuhou, díky níž si zachovávají tvarovou stálost i při teplotních výkyvech. Výplně jsou tvořeny bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m²K se skvělými teplotně i zvukově izolačními vlastnostmi.

Kromě dekoru borovice můžete zakoupit též imitaci ořechu, zlatého dubu a mahagonu. Taktéž nabízíme plastová střešní okna v bílé barvě. Všechna jsou vhodná pro každý typ střechy se sklonem 15 až 75 stupňů. K montáži, kterou zvládnete svépomocí podle návodu, budete potřebovat také těsnicí lemování, které je vhodné jak pro vlnitou, tak pro plochou střešní krytinu.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků