Střešní okna v barvě mahagon
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě mahagon

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Střešní okno Premium v odstínu mahagon se dále dělí na okna s hnědým a šedým oplechováním. Jeho barvu volte podle ostatních exteriérových doplňků na domě, jako jsou např. venkovní parapety. Kromě mahagonové barvy nabízíme další imitace dřeva, a to ořech, zlatý dub a borovice. A kdo chce sáhnout po klasice a jednoduše sladit střešní okno s ostatními plastovými okny na domě, pro toho máme také bílé střešní okno.

Proč dát přednost plastovému střešnímu oknu před dřevěným?

Ke střešním oknům je obecně horší přístup než k ostatním oknům na domě. Proto je také jejich údržba složitější, tudíž je vhodné její potřebu snížit na minimum. A to se podaří právě díky volbě materiálu – plastová okna jsou bezúdržbová.

Přednosti plastového střešního okna v dekoru mahagon

  • Vzhled dřeva, ale výhody plastového okna.
  • Kvalita za super cenu.
  • Skvělé izolační vlastnosti (teplo i zvuk).
  • Otevírání ve třech polohách.
  • Mikroventilace.
  • Bezúdržbovost.
  • Dlouhá životnost.

Kvalita za nízkou cenu

Nízká cena střešních oken je dána tím, že jejich montáž zvládne koncový zákazník svépomocí. K dispozici je samozřejmě podrobný návod na montáž střešního okna, a to jak ve formě videa, tak v textové podobě. V sekci návody však nechybí ani mnoho dalších rad a tipů pro montáž a údržbu plastových oken a dveří vchodových, balkonových i dalších okenních doplňků.

Střešní okno pro každou střechu

Plastová střešní okna Premium lze namontovat do každé střechy i krytiny – ploché i vlnité. Co se týká sklonu, produkt je vhodný pro všechny střechy se sklonem 15 až 75 stupňů.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků