Střešní okna v barvě ořech
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě ořech

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Máte dřevěná okna v odstínu ořech a potřebujete osadit ještě střešní okno? Nabízíme plastová střešní okna Premium s povrchem imitujícím dřevo. Kromě ořechu lze pořídit také odstín mahagonu, zlatého dubu a borovice. Získáte tak okna, která vypadají jako dřevěná, avšak mají veškeré výhody plastových. V nabídce však nechybí ani střešní okna v bílé barvě.

Výhody střešního okna v dekoru ořech

  • Kvalita a dlouhá životnost.
  • Vzhled dřevěného okna.
  • Výborné tepelně i zvukově izolační vlastnosti.
  • Možnost otevírání ve třech polohách.
  • Mikroventilace.
  • Bezúdržbovost.
  • Skvělá cena.

Moderní vzhled a kvalita střešního okna

Okno je osazeno bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m²K se skvělými termoizolačními vlastnostmi. Je vhodné pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů. Má velmi moderní vzhled díky zaobleným vícekomorovým profilům, které jsou opatřeny ocelovou výztuhou, aby byl zaručen jejich stabilní tvar a velikost. Střešní okno Premium je odolné vůči povětrnostním vlivům i extrémním teplotám.

Montáž okna svépomocí

Stejně jako u ostatních odstínů také u dekoru ořechu si můžete vybrat barvu oplechování, a to buď hnědé, nebo šedé. Odstín oplechování je vhodné volit podle ostatních doplňků na domě, například podle barvy venkovních parapetů. K montáži, kterou jistě hravě zvládnete podle návodu, budete také potřebovat těsnicí lemování, které se nabízí jak pro vlnité, tak pro ploché střešní krytiny. Díky tomu, že je okno dodáváno bez montáže, můžeme docílit těch nejlepších cen střešních oken za zachování vysoké kvality.
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků