Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Střešní okna v barvě ořech
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě ořech

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Máte dřevěná okna v odstínu ořech a potřebujete osadit ještě střešní okno? Nabízíme plastová střešní okna Premium s povrchem imitujícím dřevo. Kromě ořechu lze pořídit také odstín mahagonu, zlatého dubu a borovice. Získáte tak okna, která vypadají jako dřevěná, avšak mají veškeré výhody plastových. V nabídce však nechybí ani střešní okna v bílé barvě.

Výhody střešního okna v dekoru ořech

  • Kvalita a dlouhá životnost.
  • Vzhled dřevěného okna.
  • Výborné tepelně i zvukově izolační vlastnosti.
  • Možnost otevírání ve třech polohách.
  • Mikroventilace.
  • Bezúdržbovost.
  • Skvělá cena.

Moderní vzhled a kvalita střešního okna

Okno je osazeno bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m²K se skvělými termoizolačními vlastnostmi. Je vhodné pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů. Má velmi moderní vzhled díky zaobleným vícekomorovým profilům, které jsou opatřeny ocelovou výztuhou, aby byl zaručen jejich stabilní tvar a velikost. Střešní okno Premium je odolné vůči povětrnostním vlivům i extrémním teplotám.

Montáž okna svépomocí

Stejně jako u ostatních odstínů také u dekoru ořechu si můžete vybrat barvu oplechování, a to buď hnědé, nebo šedé. Odstín oplechování je vhodné volit podle ostatních doplňků na domě, například podle barvy venkovních parapetů. K montáži, kterou jistě hravě zvládnete podle návodu, budete také potřebovat těsnicí lemování, které se nabízí jak pro vlnité, tak pro ploché střešní krytiny. Díky tomu, že je okno dodáváno bez montáže, můžeme docílit těch nejlepších cen střešních oken za zachování vysoké kvality.
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde