Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Střešní okna v barvě zlatý dub
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Střešní okna v barvě zlatý dub

Ke střešním oknům a výlezům doporučujeme objednat těsnící lemování.

Stránka 1 z 1
Máte okna na domě v odstínu zlatý dub, rekonstruujete podkroví a potřebujete osadit střešní okno ve stejné barvě? Nebo stavíte nový dům či vyměňujete kompletně všechna stará okna a dáváte přednost dekorům dřeva? Kromě bílých střešních oken nabízíme také okna v odstínu zlatého dubu, dále pak borovice, mahagonu a ořechu

Plastové střešní okno v dekoru zlatý dub je:

  • Kvalitní.
  • Levné.
  • Univerzální.
  • Moderní.
  • Bezúdržbové.
  • Odolné proti vlhkosti.
  • Vhodné pro každou střechu (sklon 15 – 75 stupňů).
  • S dlouhou životností.

Odolné proti vlhkosti

Plastové střešní okno zlatý dub v sobě snoubí design dřevěného materiálu s výhodami plastového okna. Produkt lze umístit i do vlhkých podkrovních místností, ať už jsou to kuchyně nebo koupelny. Střešní okno Premium je odolné proti vlhkosti a tvorbě plísní. Nezapomínejte však na pravidelné větrání.

Montáž střešního okna svépomocí

Aby cena za výrobek mohla být co nejnižší, dodáváme jej bez montáže. Návod na montáž střešních i ostatních plastových oken najdete v sekci návody a jistě to podle něj hravě zvládnete. V nabídce je okno s hnědým a šedým oplechováním

Okno je osazeno bezpečnostním kaleným sklem Ug= 1,0 W/m²K a má skvělé zvukově i tepelně izolační vlastnosti. Konstrukce rámu a křídel je tvořena z pevných vícekomorových profilů s masivní ocelovou výztuží.
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků