Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Děkujeme za hodnocení našeho e-shopu

Radost z dobře odvedené práce je pro nás balzámem na duši. A my jsme rádi, že se k nám dostávají takové pozitivní reakce na naši práci, jako je například tato:
 
 

„Velice rád dám hodnocení vaší firmě, jelikož jsem po dlouhé době, s něčím velmi spokojený. Velmi ochotní zaměstnanci mi okno, i přes velké rozměry, naložili bočními posuvnými dveřmi, ještě mi profesionálně nabídli uchycení rámu okna a patřičné šrouby, při odjezdu jsem tedy měl vše potřebné pro montáž, a tak jsem se ještě v ten den rozhodl okno usadit.
Cena, kvalita, dodání, naprosto skvělé, včetně zaměstnanců a za sebe tedy naprosto s klidným svědomím tuto firmu doporučuji a vzhledem k tomu, že dělám rekonstrukci domu a budu další okna a dveře potřebovat, je jasné, kde budu hledat. Tímto bych velice rád této firmě poděkoval a též všem zaměstnancům, kteří mi v den nákupu byli svojí ochotou k ruce.“Jsme rádi, že nás doporučujete i dalším zákazníkům. 97 % z vás nás na portále Heuréka.cz doporučuje, čímž nám dáváte jistotu, že jste s naším obchodem spokojení. Čeho si nejvíce vážíte?
 
  • Rychlosti doručení
  • Nízká cena
  • Kvalitní zboží
  • Zboží skladem
  • Kvalita komunikace

Spokojení zákazníci dělají spokojené zaměstnance. Proto nám věřte, že vaše zpětná vazba je pro nás nesmírně přínosná. Je pro nás hnacím pohonem a motivací. Děkujeme vám!

Podívejte se na všechny reference a přesvědčte se, jak naši práci zákazníci hodnotí.
 

reference plastové okno od skladových oken bílé plastové okno reference e-shopu

spokojená reference plastové okno


 

Zpět na výpis novinek
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků