Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Extra kování activPilot již brzy ve Vašich oknech!

Extra kování activPilot již brzy ve Vašich oknech!

Jdeme dál. Vaše bezpečnost a pohodlí. Vícepolohová regulace intenzity větrání. Výbava třídy Mercedes v oknech švýcarské společnosti AFG bez příplatku.

V květnu 2016 přecházíme na vyšší třídu kování activPilot německého výrobce Winkhaus. Významný krok vpřed nelze provést ze dne na den, proto se budete v našich oknech setkávat nějaký čas jak s kováním současného dodavatele spol. SIEGENIA AUBI, tak s kováním nového dodavatele Winkhaus.

Společnost Winkhaus je tradičním výrobcem kování pro otvorové výplně, založený roku 1854 se sídlem v Telgte v Německu. Zaměstnává více než 2000 pracovníků ve výrobních závodech v Německu, Velké Británii, České republice, Francii a dalších pěti evropských zemích. Více o novém dodavateli si prohlédnete na stránkách www.winkhaus.de nebo přímo na české verzi stránek Winkhaus http://www.winkhaus.com/cs-cz/

Proč změna kování? Protože Vám chceme nabídnout více než ostatní a protože to umíme nabídnout na rozdíl od jiných za stejnou cenu. Již současné kování TITAN od spol. SIEGENIA AUBI je špičkou. Kování Winkhaus však přidá oknům PREMIUM a PRIME třešničku na dortu, jejíž pecku Váš soused jen těžko skousne :-)
 
V čem je kování Winkhaus activPilot tedy lepší? Již ve standardu Vám nabídneme luxus, bez příplatku:
1.Kování s certifikátem odolnosti 25.000 cyklů
(160 let tradice a vývoje společnosti Winkhaus)
 
2.Více poloh větrání (to se nám na tom líbí nejvíc :-)
(Dosud jste okno mohli pouze otevřít nebo vyklopit. Naše okna budete moci nyní vyklopit v několika polohách – jednoduchá regulace intenzity větrání a ochrana proti nechtěným zabouchnutím)
 
3.Ve standardu 2 protikusy proti vloupání
(ve standardu od nás tak dostanete okno ve stejné bezpečnostní třídě, jako jsou příplatková provedení odpovídající bezpečnostním třídám RC1 a RC2)


  
4.Jedinečný uzamykající systém s osmihranným „hříbkem“
(Výhodou tohoto řešení je přesná regulace přítlaku a možnost snadného zvýšení bezpečnostního standardu pomocí výměny standardních protikusů za bezpečnostní protikusy odolné proti vloupání. Široký rozsah regulace kompenzuje případné montážní nepřesnosti.)


 
5.Výrazné znesnadnění proti vylomení křídla
(Již standardní protikus díky své konstrukci velmi znesnadňuje pokusy o vylomení křídla: vyčnívající
hrany protikusu blokují osmihranný „hříbek“ proti vylomení.)6.Vylepšené nůžkové ložisko
(Nůžkové ložisko umožňuje snadné a rychlé odstranění čepu a vyvěšení okenního křídla - díky
 speciální patentované západce.)


 
7.Čep ložiska není vysazován úplně, díky čemuž se neztratí.


 
8.Ložisko je navíc vybaveno třecí brzdou, která zpomaluje pohyb křídla.
 
9.Přizvedávání křídla – zajišťuje optimální polohu křídla v poměru k rámu.
(Mírně křídlo nadzvedává a zajišťuje jeho hladké zavírání.)
 
10.Dodatečný uzavírací bod pod horním nůžkovým ložiskem
(Zajišťuje optimální těsnost v místě, které je nejvíce vystaveno riziku ztráty tepla v místnosti.)
 
11.Pojistka chybné manipulace kliky ve vyklopené poloze okna
(zabraňuje nechtěného uvedení okna do otevřené polohy. Díky tomu se zvyšuje bezpečnost užívání okna.)

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků