Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jak naše okna putovala až do Kambodže

O tento příběh se s vámi musíme podělit. Nedávno jsme realizovali ne zcela běžnou zakázku. Naším klientem byl tentokrát pětihvězdičkový hotel až v daleké Kambodži. Zajímá vás, jak realizace takového obchodu proběhla?

Celé realizaci samozřejmě nejdříve předcházela důkladná příprava, na které pracovala naše obchodnice slečna Martina Sedláčková. Několikaměsíční chystání obchodu se vyplatilo a samotná hlavní akce tak proběhla v hladkém průběhu. Zákazník si objednal celkem 211 kusů oken a dveří, které jsme v pátek 29. března naložili na kontejner v našem centrálním skladu v Kuřimi. 

Naše skladová okna i dveře jsme do kontejneru naskládali kus po kusu podle detailního 3D plánu. Každé okno mělo v kontejneru dané přesně svoje místo, aby se do něj vešla celá zakázka a nedocházelo k pohybům a poškození nákladu na dlouhé cestě. Okna naši skladníci naložili v rekordně krátkém čase: už za necelé 2 a půl hodiny řidič odjížděl s nákladem.
 
plastová okna a dveře

Z Kuřimi odvezla přepravní služba kontejner s plastovými okny a dveřmi na nádraží do Moravské Třebové, odkud putoval vlakem do německého Hamburku. Ve zdejším přístavu byl kontejner přeložen na nákladní loď, s níž odplul až do daleké Kambodže. Víte, kde přesně Kambodža vlastně leží? Je to království nacházející se v daleké jihovýchodní Asii; sousedí s Thajskem, Vietnamem a Laosem.
Zde už jsme se mohli konečně osobně setkat s našimi zákazníky a celou zásilku jim v pořádku předat.
A nezapomněli jsme ani na společné foto!
 
plastová okna

 
Plán převozu oken Kontejner s okny Tým skladových oken


 

Zpět na výpis novinek
269
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
774
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
266
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde