Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jak naše okna putovala až do Kambodže

O tento příběh se s vámi musíme podělit. Nedávno jsme realizovali ne zcela běžnou zakázku. Naším klientem byl tentokrát pětihvězdičkový hotel až v daleké Kambodži. Zajímá vás, jak realizace takového obchodu proběhla?

Celé realizaci samozřejmě nejdříve předcházela důkladná příprava, na které pracovala naše obchodnice slečna Martina Sedláčková. Několikaměsíční chystání obchodu se vyplatilo a samotná hlavní akce tak proběhla v hladkém průběhu. Zákazník si objednal celkem 211 kusů oken a dveří, které jsme v pátek 29. března naložili na kontejner v našem centrálním skladu v Kuřimi. 

Naše skladová okna i dveře jsme do kontejneru naskládali kus po kusu podle detailního 3D plánu. Každé okno mělo v kontejneru dané přesně svoje místo, aby se do něj vešla celá zakázka a nedocházelo k pohybům a poškození nákladu na dlouhé cestě. Okna naši skladníci naložili v rekordně krátkém čase: už za necelé 2 a půl hodiny řidič odjížděl s nákladem.
 
plastová okna a dveře

Z Kuřimi odvezla přepravní služba kontejner s plastovými okny a dveřmi na nádraží do Moravské Třebové, odkud putoval vlakem do německého Hamburku. Ve zdejším přístavu byl kontejner přeložen na nákladní loď, s níž odplul až do daleké Kambodže. Víte, kde přesně Kambodža vlastně leží? Je to království nacházející se v daleké jihovýchodní Asii; sousedí s Thajskem, Vietnamem a Laosem.
Zde už jsme se mohli konečně osobně setkat s našimi zákazníky a celou zásilku jim v pořádku předat.
A nezapomněli jsme ani na společné foto!
 
plastová okna

 
Plán převozu oken Kontejner s okny Tým skladových oken


 

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků