Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Máme klientské centrum i největší sklad v ČR

E-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz, který provozuje kuřimská společnost TT HOLDING, vlastní největší sklad plastových oken v České republice. Od února 2017 je v provozu moderní showroom, a protože naším cílem je zákazníkům nabídnout co nejlepší služby, od září 2019 jsou v přízemí showroomu dvě nové kanceláře. Jedná se o recepci, kde lze vyřídit vše ohledně osobního odběru, a pak klientské centrum s operátorkami, které pomohou v případě nějakého problému nebo reklamace. Showroom s klientským centrem se nachází hned u hlavní silnice při vjezdu do Kuřimi od Tišnova. V areálu lze bez problémů parkovat.

Skladem máme na 140 typů plastových oken a dveří

V areálu o ploše více než 8 000 m², kde sídlí i společnost OKNOSTYL, lidé najdou: 

  • moderní klimatizovaný showroom – k vidění jsou různé typy oken a dveří, názorný průřez dvojsklem a trojsklem, barevné varianty profilů, typy zasklení, nejrůznější příslušenství (parapety, stínící technika) a také moderní novinky, například plně automatické vchodové dveře s otevíráním na otisk prstu a správou uživatelů na dálku prostřednictvím chytrého mobilního telefonu
  • v přízemí showroomu dvě kanceláře klientského centra e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz – pro vyřízení a zaplacení objednávky, řešení reklamací
  • sklad – na celkové ploše 2 500 m² je na 140 typů plastových oken a dveří v počtu kolem 1 000 kusů, vše je přehledně roztříděné do kójí, aby expedice byla co nejrychlejší

Klientské centrum je otevřené šest dní v týdnu

V první kanceláři, na recepci, si zákazníci vyřídí vše, co souvisí s objednávkou, platit mohou nejen v hotovosti ale i kartou. Po zaplacení pak přejdou do skladu, kde jim skladníci pomohou s nakládkou.

Pokud lidé potřebují vyřešit nesrovnalosti v objednávce, reklamaci nebo se doptat třeba na technické parametry zboží, jsou jim v druhé kanceláři k dispozici proškolené operátorky. Ty samozřejmě zákazníkům radí i po telefonu a e-mailu. Jestliže se lidé chtějí podívat na příslušenství k plastovým oknům, například parapety nebo stínící techniku, pracovníci e-shopu je zavedou do horního showroomu, kde jim vše ukážou a řeknou více podrobností. 

Klientské centrum e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz je otevřeno každý pracovní den od 8:30 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:30 hodin. Expedice a sklad je k dispozici od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:30 hodin.

Dodáváme nejen do Česka, ale i do Německa, Rakouska, Maďarska a na Slovensko

Našim cílem je, aby zákazník dostal objednané zboží co nejrychleji. Proto v našem skladě máme ihned k dispozici kolem 1 000 kusů plastových oken a dveří. Pokud je zákazník z nedaleka a do našeho skladu si přijede, dodání tak může být jen do několika hodin. Denně evidujeme kolem 15 osobních odběrů. V případě, že zákazník zvolí variantu dopravce, expedice bývá do tří pracovních dnů.  Expedujeme až 5x denně přes přepravní společnosti nejen do České republiky, ale i do Rakouska, Německa, Maďarska a na Slovensko.

E-shop využívají často lidé, kteří si okna a dveře montují svépomocí. Proto v našem sortimentu, a i k dostání přímo na skladu, máme potřebný montážní materiál, například turbo šrouby, montážní pěny či silikony a také rozšiřovací a spojovací profily.

Vstupte k nám a užijte si příjemný pocit, že je o vás postaráno a odvážíte si kvalitní okna za parádní cenu. Úspora z celkové částky může být až 70 %. 

Nejsme jen e-shop, máme silné zázemí. Přijďte se podívat 

Mapa areálu

Mapa areálu - showroom a sklad e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz

Zpět na výpis novinek
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků