Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Máme klientské centrum i největší sklad v ČR

E-shop SKLADOVÁ-OKNA.cz, který provozuje kuřimská společnost TT HOLDING, vlastní největší sklad plastových oken v České republice. Od února 2017 je v provozu moderní showroom, a protože naším cílem je zákazníkům nabídnout co nejlepší služby, od září 2019 jsou v přízemí showroomu dvě nové kanceláře. Jedná se o recepci, kde lze vyřídit vše ohledně osobního odběru, a pak klientské centrum s operátorkami, které pomohou v případě nějakého problému nebo reklamace. Showroom s klientským centrem se nachází hned u hlavní silnice při vjezdu do Kuřimi od Tišnova. V areálu lze bez problémů parkovat.

Skladem máme na 140 typů plastových oken a dveří

V areálu o ploše více než 8 000 m², kde sídlí i společnost OKNOSTYL, lidé najdou: 

  • moderní klimatizovaný showroom – k vidění jsou různé typy oken a dveří, názorný průřez dvojsklem a trojsklem, barevné varianty profilů, typy zasklení, nejrůznější příslušenství (parapety, stínící technika) a také moderní novinky, například plně automatické vchodové dveře s otevíráním na otisk prstu a správou uživatelů na dálku prostřednictvím chytrého mobilního telefonu
  • v přízemí showroomu dvě kanceláře klientského centra e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz – pro vyřízení a zaplacení objednávky, řešení reklamací
  • sklad – na celkové ploše 2 500 m² je na 140 typů plastových oken a dveří v počtu kolem 1 000 kusů, vše je přehledně roztříděné do kójí, aby expedice byla co nejrychlejší

Klientské centrum je otevřené šest dní v týdnu

V první kanceláři, na recepci, si zákazníci vyřídí vše, co souvisí s objednávkou, platit mohou nejen v hotovosti ale i kartou. Po zaplacení pak přejdou do skladu, kde jim skladníci pomohou s nakládkou.

Pokud lidé potřebují vyřešit nesrovnalosti v objednávce, reklamaci nebo se doptat třeba na technické parametry zboží, jsou jim v druhé kanceláři k dispozici proškolené operátorky. Ty samozřejmě zákazníkům radí i po telefonu a e-mailu. Jestliže se lidé chtějí podívat na příslušenství k plastovým oknům, například parapety nebo stínící techniku, pracovníci e-shopu je zavedou do horního showroomu, kde jim vše ukážou a řeknou více podrobností. 

Klientské centrum e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz je otevřeno každý pracovní den od 8:30 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:30 hodin. Expedice a sklad je k dispozici od pondělí do pátku od 7:30 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:30 hodin.

Dodáváme nejen do Česka, ale i do Německa, Rakouska a na Slovensko

Našim cílem je, aby zákazník dostal objednané zboží co nejrychleji. Proto v našem skladě máme ihned k dispozici kolem 1 000 kusů plastových oken a dveří. Pokud je zákazník z nedaleka a do našeho skladu si přijede, dodání tak může být jen do několika hodin. Denně evidujeme kolem 15 osobních odběrů. V případě, že zákazník zvolí variantu dopravce, expedice bývá do tří pracovních dnů.  Expedujeme až 5x denně přes přepravní společnosti nejen do České republiky, ale i do Rakouska, Německa a na Slovensko.

E-shop využívají často lidé, kteří si okna a dveře montují svépomocí. Proto v našem sortimentu, a i k dostání přímo na skladu, máme potřebný montážní materiál, například turbo šrouby, montážní pěny či silikony a také rozšiřovací a spojovací profily.

Vstupte k nám a užijte si příjemný pocit, že je o vás postaráno a odvážíte si kvalitní okna za parádní cenu. Úspora z celkové částky může být až 70 %. 

Nejsme jen e-shop, máme silné zázemí. Přijďte se podívat 

Mapa areálu

Mapa areálu - showroom a sklad e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz

Zpět na výpis novinek
325
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
762
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
299
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde