Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Máme nový konfigurátor oken a dveří

Možnost navolit si plastová okna a dveře na míru nabízíme už nějakou dobu, ale k Vánocům 2019 jsme si nadělili krásný dárek – spustili jsme šikovný a velmi intuitivní konfigurátor, v němž si navolíte desítky a desítky různých variant. A nejen to. Konfigurátor vždy ukazuje aktuální cenu, takže například lehce uvidíte, o kolik více si připlatíte, když místo dvojskel zvolíte do oken trojskla nebo o kolik dražší jsou v porovnání s bílými okna v antracitu.  
Konfigurátor plastových oken a dveří

Co si díky novému konfigurátoru můžete navolit? 

 • Počet křídel, 
 • přidání nadsvětlíku,
 • u vícekřídlých oken varianty se sloupkem, nebo štulpem, 
 • individuální rozměry (nejen celých oken, ale i jednotlivých křídel), 
 • otvíratelnost/sklopnost/ nebo fixní část, 
 • levé/pravé provedení, 
 • typ profilu (klasik, nebo round line), 
 • barvu rámů (možnost oboustranně, nebo dekor ven), 
 • typ skla (izolační dvojsklo, trojsklo, možnost i zvolení bezpečnostního zasklení), 
 • typ meziskelního rámečku, 
 • různé varianty ornamentního zasklení a meziskelních mřížek, 
 • vnitřní a vnější parapety (typ, barvu, specifikaci vyložení, šířku),   
 • žaluzie (barva, navolení jen na určitá křídla),
 • sítě proti hmyzu, (barva, navolení jen na určitá křídla), 
 • barvu kliky. 
 

Jak se s konfigurátorem pracuje? 

Věříme, že ovládání bez problémů zvládnete, samozřejmě ale když byste potřebovali s objednávkou pomoci, neváhejte kontaktovat naše pracovníky v klientském centru. A také jsme sepsali jsme návod pro práci s konfigurátorem
Přejeme vám, aby se vám s naším konfigurátorem oken a dveří dobře pracovalo a kdybyste přišli na něco, co vám v něm chybí nebo byste chtěli řešit jinak, budeme rádi, když nám napíšete. Jak se říká: nikdo není dokonalý a stále je v čem se zlepšovat. 
 

Zpět na výpis novinek
319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků