Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nabízíme řadu návodů pro montáž svépomocí

Plánujete si nová plastová okna montovat svépomocí? U nás najdete nejen několik podrobných návodů, ale také velmi praktický konfigurátor, díky němuž si můžete vytvořit okna na míru. 

Úspora při pořizovací ceně i při montáži svépomocí

Uvědomujeme si, že řada stavebníků chce při rekonstrukci nebo stavění nového domu ušetřit. A to nejen peníze ale i čas. Přes náš e-shop dokážete ušetřit až 80 % z celkové ceny a všeho času. Nevěříte? Kliknětě na tuto tabulku úspor a potom třeba budete mluvit jinak. 
Jak z naší úsporné tabulky vyplývá, v našem e-shopu najdete plastová okna za opravdu nízké ceny, které k vám domů navíc dokážeme expedovat již do tří dnů. Tak rychlé dodání si můžeme dovolit díky našim velkých skladům.
Samozřejmě také ušetříte, když si montáž oken uděláte svépomocí. Abyste věděli, jak postupovat, sepsali jsme a natočili pro vás několik návodů a to nejen k samotné montáži oken, parapetů, žaluzií a sítí, ale také jak vše dobře zaměřit. Rovněž přidáváme návod k obsluze, údržbě a seřízení oken

Možnost sestavení okna na míru

Náš sortiment je skutečně velice široký a zahrnuje i okna na míru. A nemusíte nic složitě domlouvat po telefonu nebo e-mailu. Jednoduše použijte náš konfigurátor, v němž si zvolíte například rozměr, typ zasklení či barvu rámu. Vzhledem k tomu, že se jedná už o okna na míru, prosím počítejte, že dodací lhůta bývá 14 až 28 dní. 

Skladova_okna_velký_sklad_plastových_oken

Zpět na výpis novinek
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde