Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nabízíme řadu návodů pro montáž svépomocí

Plánujete si nová plastová okna montovat svépomocí? U nás najdete nejen několik podrobných návodů, ale také velmi praktický konfigurátor, díky němuž si můžete vytvořit okna na míru. 

Úspora při pořizovací ceně i při montáži svépomocí

Uvědomujeme si, že řada stavebníků chce při rekonstrukci nebo stavění nového domu ušetřit. A to nejen peníze ale i čas. Přes náš e-shop dokážete ušetřit až 80 % z celkové ceny a všeho času. Nevěříte? Kliknětě na tuto tabulku úspor a potom třeba budete mluvit jinak. 
Jak z naší úsporné tabulky vyplývá, v našem e-shopu najdete plastová okna za opravdu nízké ceny, které k vám domů navíc dokážeme expedovat již do tří dnů. Tak rychlé dodání si můžeme dovolit díky našim velkých skladům.
Samozřejmě také ušetříte, když si montáž oken uděláte svépomocí. Abyste věděli, jak postupovat, sepsali jsme a natočili pro vás několik návodů a to nejen k samotné montáži oken, parapetů, žaluzií a sítí, ale také jak vše dobře zaměřit. Rovněž přidáváme návod k obsluze, údržbě a seřízení oken

Možnost sestavení okna na míru

Náš sortiment je skutečně velice široký a zahrnuje i okna na míru. A nemusíte nic složitě domlouvat po telefonu nebo e-mailu. Jednoduše použijte náš konfigurátor, v němž si zvolíte například rozměr, typ zasklení či barvu rámu. Vzhledem k tomu, že se jedná už o okna na míru, prosím počítejte, že dodací lhůta bývá 14 až 28 dní. 

Skladova_okna_velký_sklad_plastových_oken

Zpět na výpis novinek
319
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
795
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
292
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků