Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Naše operátorky si zkusily namontovat okno

Montáž oken není disciplína jen pro muže. Stojíme si za heslem "Snadná montáž" a to, že se naše okna, která Vám nabízíme v našem e-shopu, opravdu snadno montují, jsme se rozhodli dokázat.
 

Na našem skladě jsme proto postavili opravdu velkou zeď a v ní udělali díru na jedno z našich skladových oken. Aby to neměla Andrea, která je vedoucí českého a slovenského e-shopu, tak jednoduché, vybrali jsme pro ni na montáž dvoukřídlé okno o rozměru 1250x1100 v bílé barvě s izolačním dvojsklem. Dvoukřídlé okno, to už něco váží a přece jenom, montáž je náročnější než u malého jednokřídlého okna. Andrea vysadila obě křídla, a protože se rozhodla pro montáž na turbošrouby, navrtala do rámu otvory. Rám umístila do připraveného otvoru v naší provizorní zdi, dala jej do váhy, předvrtala otvory do zdiva, zavrtala turbošrouby, nasadila křídla zpět a zapěnovala mezeru mezi rámem a zdivem.
 

Protože samotné okno, si dnes již objedná málokdo z nás, do okna namontovala žaluzie, vnitřní a venkovní parapet a síť proti hmyzu.
 

Byla to její první montáž a zvládla ji hravě. Dle slov Andrey, bylo nejtěžší nasadit křídla do zabudovaného rámu - křídla jsou díky kvalitním izolačním dvojsklům poměrně těžká a při té váze se trefit na panty není pro ženu nejjednodušší. Na otázku, zda by si dovedla představit, že si namontuje po této zkušenosti nová okna na svůj rodinný dům, odpověděla, že s drobnou pomocí přítele klidně :-)
 

Namontovat naše okna je velmi jednoduché, zvládnou to i ženy :-) A jako důkaz na náš web již brzy umístíme celé video z montáže. Sledujte naše stránky, podrobné video z montáže Vás přesvědčí, že zakoupit okna přes náš eshop a namontovat si je svépomocí je nejen velmi levné, ale i jednoduché. Kromě toho nás již brzy uvidíte na Primě, kde bude část videa z montáže taktéž odvysílána.
 Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků