Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Naše operátorky si zkusily namontovat okno

Montáž oken není disciplína jen pro muže. Stojíme si za heslem "Snadná montáž" a to, že se naše okna, která Vám nabízíme v našem e-shopu, opravdu snadno montují, jsme se rozhodli dokázat.
 

Na našem skladě jsme proto postavili opravdu velkou zeď a v ní udělali díru na jedno z našich skladových oken. Aby to neměla Andrea, která je vedoucí českého a slovenského e-shopu, tak jednoduché, vybrali jsme pro ni na montáž dvoukřídlé okno o rozměru 1250x1100 v bílé barvě s izolačním dvojsklem. Dvoukřídlé okno, to už něco váží a přece jenom, montáž je náročnější než u malého jednokřídlého okna. Andrea vysadila obě křídla, a protože se rozhodla pro montáž na turbošrouby, navrtala do rámu otvory. Rám umístila do připraveného otvoru v naší provizorní zdi, dala jej do váhy, předvrtala otvory do zdiva, zavrtala turbošrouby, nasadila křídla zpět a zapěnovala mezeru mezi rámem a zdivem.
 

Protože samotné okno, si dnes již objedná málokdo z nás, do okna namontovala žaluzie, vnitřní a venkovní parapet a síť proti hmyzu.
 

Byla to její první montáž a zvládla ji hravě. Dle slov Andrey, bylo nejtěžší nasadit křídla do zabudovaného rámu - křídla jsou díky kvalitním izolačním dvojsklům poměrně těžká a při té váze se trefit na panty není pro ženu nejjednodušší. Na otázku, zda by si dovedla představit, že si namontuje po této zkušenosti nová okna na svůj rodinný dům, odpověděla, že s drobnou pomocí přítele klidně :-)
 

Namontovat naše okna je velmi jednoduché, zvládnou to i ženy :-) A jako důkaz na náš web již brzy umístíme celé video z montáže. Sledujte naše stránky, podrobné video z montáže Vás přesvědčí, že zakoupit okna přes náš eshop a namontovat si je svépomocí je nejen velmi levné, ale i jednoduché. Kromě toho nás již brzy uvidíte na Primě, kde bude část videa z montáže taktéž odvysílána.
 Zpět na výpis novinek
418
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
672
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde