Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nevíte si rady s plastovými okny?

Máte doma plastová okna a něco vás trápí? Chystáte se nová okna teprve kupovat? V obou případech jsme tu pro vás a přinášíme souhrn míst, kde najdete odpovědi na své otázky.

Poradna a slovník pojmů - plastová okna, jak je neznáte

Zajímá vás, jak poznat kvalitní plastová okna? Jak je zabezpečit a co dělat, když se rosí nebo drhnou? V tomto případě zavítejte do naší poradny o plastových oknech, ve které se vám budeme snažit postupně zodpovědět nejpalčivější problémy a dotazy k oknům a dveřím. Často jde pouze o dílčí bod, dotaz, případně nepochopení určitého pojmu. Pokud tedy nevíte, co je to distanční rámeček, podkladní profil, jak funguje klika s aretací a jak určit rozměr stavebního otvoru, sledujte náš slovník pojmů

Je logické, že se vaše dotazy opakují. Ty nejčastěji opakované jsme proto sepsali do sekce časté dotazy. A co si budeme nalhávat, jedna z nejčastějších otázek je rozhodně i cena oken. Ceně a celkově porovnání cenových a časových možností se věnujeme podrobněji přímo v části "kolik ušetřím". Najdete zde finanční i časovou úsporu a to krok za krokem při řešení objednávky na klíč a u nás. 

Návody k plastovým oknům

Abychom vyšli co nejvíce vstříc vašim potřebám, najdete u nás na e-shopu také následující návody:
  • Návody pro plastová okna a dveře
  • Návody ke střešním plastovým oknům
  • Návody k příslušenství
→ Projít si návody k plastovým oknům a dveřím ← 

Jak vidíte, můžete se na nás spolehnout, a pokud i tak nenajdete odpověď na svoji otázku, využijte jednu z následujících možností:
  • Zavolat nám na tel. (+ 420) 725 997 397
  • Napsat nám na e-mail obchod@skladova-okna.cz
  • Stavit se přímo do našeho showroomu 

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků