Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nové klientské centrum je otevřené 6 dní v týdnu

V přízemí showroomu, který se nachází hned u hlavní silnice před Kuřimí ve směru od Tišnova, je nově nejenom recepce ale i kancelář klientského centra (viz mapa areálu bod A4). Zkušené operátorky vyřeší například reklamaci nebo sdělí detailnější technické informace o prodávaném zboží. 
Rády vás také zavedou do horní části showroomu, kde se můžete podívat například na příslušenství k plastovým oknům (parapety, stínící techniku). Toto zboží nemáme skladem, ale můžete si ho přiobjednat. 

Klientské centrum e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz je otevřeno každý pracovní den od 8:30 do 16:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 12:30 hodin. Naše operátorky můžete kontaktovat nejenom osobně, ale také jim zavolat (+ 420 725 997 397) nebo poslat e-mail (obchod@skladova-okna.cz). 


Rozcestník, který vás navede k recepci a klientskému centru Vchod do recepce, která sousedí s klientským centremNové prostory klientského centra Proškolené operátorky vám pomohou s objednávkouV klientském centru se vyřizují případné reklamace Klientské centrum sousedí s recepcí
Mapa areálu e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz

Zpět na výpis novinek
325
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
762
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
299
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde