Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nový vzhled webu

Stejně jako chceme, aby se vám líbila naše okna, chceme také, aby se vám líbil i náš web a byl pro vás přínosem. Za novou, přehlednější a vylepšenou verzí stojí hodiny a hodiny práce a my věříme, že to stálo za to a vy budete spokojení stejně jako my. 

Detail produktu – přehledné informace o skladových oknech a dveřích

Jednou z největších změn a posunem k lepšímu je vylepšený detail produktu. U každého produktu nově najdete přehledně zpracované informace, které vám pomohou při rozhodování. 
Konkrétně jde o tyto informace:
 • rozměry
 • provedení
 • barva
 • provedení skla
 • technický nákres produktu
 • druh kování
 • cena, dostupnost a možnost koupit
 • fotky a obrázky
 • profil plastových oken
 • propojení s konfigurátorem, pokud vám nevyhovují rozměry
 • odkazy na návody a zajímavé rady
 • podrobný popis a komentáře
Věříme, že právě díky takto zpracovanému popisu bude celý proces nákupu mnohem pohodlnější. Pokud se i tak stane, že vám bude nějaká informace chybět, přímo pod daným produktem máte přichystaný formulář pro odeslání dotazu, na který vám v co nejkratší době odpovíme. Druhou možností je využití klientského centra Skladových oken

Skladová okna v novém – co najdete na hlavní stránce?

 1. Na titulní straně vás čekají přehledně dělené kategorie, kde si můžete vybrat buď plastová okna a dveře skladem, nebo si sami sestavit přes náš konfigurátor své vlastní okno. K tomu všemu u nás koupíte dále i střešní okna a bohaté příslušenství k plastovým oknům
 2. Protože si stojíme za tím, že naše okna zvládnete zaměřit a namontovat svépomocí, tak nesmí chybět podrobná videa s návody
 3. Nové produkty a aktuální akce – nic před vámi neschováváme! Co máme nového, to vám hned ukážeme přímo na hlavní stránce. 
 4. Recenze od zákazníků – záleží nám na tom, co si o naší práci, servisu a oknech myslí naši zákazníci.
 5. Aktuality – aktuální dění z firmy, skladu, nové produkty i novinky na webu, přehledně a výstižně. 
 6. Vybrané realizace – názorná ukázka řekne více jak tisíc slov. Děkujeme všem zákazníkům, kteří se rádi podělí s ostatními. 
 7. Důležité informace – obchodní podmínky, časté dotazy, kontakty a další podstatné informace.

Nepřehlédněte! Jak na montáž oken svépomocí?

To nejdůležitější stojí za to zopakovat a mít přehledně na očích. Žádné složité hledání důležitých informací! Hned ve vrchní části webu najdete jaká okna, dveře a příslušenství kupujete, časté dotazy, návody na montáž oken, informace o dodavatelích a tabulku s přehledem, kolik času a financí nákupem u Skladových oken ušetříte. 
Zpět na výpis novinek
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků