Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Nový vzhled webu

Stejně jako chceme, aby se vám líbila naše okna, chceme také, aby se vám líbil i náš web a byl pro vás přínosem. Za novou, přehlednější a vylepšenou verzí stojí hodiny a hodiny práce a my věříme, že to stálo za to a vy budete spokojení stejně jako my. 

Detail produktu – přehledné informace o skladových oknech a dveřích

Jednou z největších změn a posunem k lepšímu je vylepšený detail produktu. U každého produktu nově najdete přehledně zpracované informace, které vám pomohou při rozhodování. 
Konkrétně jde o tyto informace:
 • rozměry
 • provedení
 • barva
 • provedení skla
 • technický nákres produktu
 • druh kování
 • cena, dostupnost a možnost koupit
 • fotky a obrázky
 • profil plastových oken
 • propojení s konfigurátorem, pokud vám nevyhovují rozměry
 • odkazy na návody a zajímavé rady
 • podrobný popis a komentáře
Věříme, že právě díky takto zpracovanému popisu bude celý proces nákupu mnohem pohodlnější. Pokud se i tak stane, že vám bude nějaká informace chybět, přímo pod daným produktem máte přichystaný formulář pro odeslání dotazu, na který vám v co nejkratší době odpovíme. Druhou možností je využití klientského centra Skladových oken

Skladová okna v novém – co najdete na hlavní stránce?

 1. Na titulní straně vás čekají přehledně dělené kategorie, kde si můžete vybrat buď plastová okna a dveře skladem, nebo si sami sestavit přes náš konfigurátor své vlastní okno. K tomu všemu u nás koupíte dále i střešní okna a bohaté příslušenství k plastovým oknům
 2. Protože si stojíme za tím, že naše okna zvládnete zaměřit a namontovat svépomocí, tak nesmí chybět podrobná videa s návody
 3. Nové produkty a aktuální akce – nic před vámi neschováváme! Co máme nového, to vám hned ukážeme přímo na hlavní stránce. 
 4. Recenze od zákazníků – záleží nám na tom, co si o naší práci, servisu a oknech myslí naši zákazníci.
 5. Aktuality – aktuální dění z firmy, skladu, nové produkty i novinky na webu, přehledně a výstižně. 
 6. Vybrané realizace – názorná ukázka řekne více jak tisíc slov. Děkujeme všem zákazníkům, kteří se rádi podělí s ostatními. 
 7. Důležité informace – obchodní podmínky, časté dotazy, kontakty a další podstatné informace.

Nepřehlédněte! Jak na montáž oken svépomocí?

To nejdůležitější stojí za to zopakovat a mít přehledně na očích. Žádné složité hledání důležitých informací! Hned ve vrchní části webu najdete jaká okna, dveře a příslušenství kupujete, časté dotazy, návody na montáž oken, informace o dodavatelích a tabulku s přehledem, kolik času a financí nákupem u Skladových oken ušetříte. 
Zpět na výpis novinek
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde