Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Obhájili jsme APEK certifikát české kvality

E-shop Skladová-okna.cz uspěl při obnově certifikátu české kvality udělovaného Asociací pro elektronickou komerci. Znamená to, že dále patříme na seznam českých internetových obchodů, které splňují všech 64 APEK certifikačních kritérií, mezi kterými je například nematoucí udávání cen, přehledné informování o lhůtách pro doručení zboží nebo uvádění informací o právu na odstup od kupní smlouvy.
 
Audit na našem e-shopu probíhal dvoukolově, po prvním kole jsme provedli potřebné úpravy, a ve druhém jsme splnili všechny body z certifikační listiny, které vychází z platné legislativy, a prošli testem kvality nákupu. Najdete nás tak na seznamu několika stovek ověřených českých e-shopů, které neklamou své zákazníky.
 
Asociace pro elektronickou komerci (APEK) podporuje více než 20 let rozvoj elektronického obchodu. Sdružuje stovky firem, podnikatelů a odborníků a hájí zájmy jejich i zájmy zákazníků. Certifikát české kvality je součástí celoevropského Ecommerce Europe Trustmark
 
certifikát APEK

Zpět na výpis novinek
289
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
558
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
223
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde