Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Omezení osobního odběru

Vážení zákazníci,

na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 21. října 2020 č. 1078, kterým se zakazuje volný pohyb osob na území celé České republiky, vás žádáme, abyste v rámci prevence šíření nemoci Covid-19 volili místo osobního odběru dopravu k vám domů.

Pokud zboží slouží k výkonu vaší podnikatelské činnosti, nebo naznáte, že je osobní odběr stavebního materiálu v našem výdejovém okně pro vás bezpodmínečně nutný k obstarávání základních životních potřeb, bude vám zboží vydáno za splnění podmínek vyvěšených u výdejového okna. Před vstupem k výdejovému oknu si prosím desinfikujte ruce, samozřejmostí je nasazení roušky a udržování rozestupů od obsluhy . Pokud je to možné, používejte prosím platební kartu.

E-shop samozřejmě dále funguje, pro přijímání objednávek a vašich dotazů je k dispozici zákaznická linka, kontaktní e-maily a chat. Naši zaměstnanci pracují z domova a budou se snažit dělat maximum pro včasné odbavení vašich hovorů. I přesto může výjimečně dojít ke zpoždění nebo nedostupnosti. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme navíc k našim běžným číslům ještě dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937

Děkujeme za pochopení a přejeme klidný nákup a hlavně pevné zdraví.

Tým e-shopu SKLADOVÁ-OKNA.cz

 

Zpět na výpis novinek
322
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
618
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
236
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde