Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

PSK portál: propojení interiéru a exteriéru

Dobře vypadají, ušetří místo v pokoji, lehce se otevírají. Tak lze ve zkratce charakterizovat plastové-sklopně posuvné dveře PREMIUM. Objednat si je můžete přes náš nový konfigurátor. Podle svého si navolíte barvu, rozměr a další vlastnosti. Dodání je do měsíce. 

Jdou posunout i vyklopit

Posuvné dveře neboli PSK portál prodáváme ve třech typech – posuvné křídlo se otevírá doprava, doleva, a nebo uprostřed a po bocích jsou fixní velká okna. Pohyblivé křídlo se nejen otevírá do boku, ale jde také vyklopit či otevřít jen na mikroventilaci. Dveře jsou v prahové rovině osazeny plastovým profilem, na kterém je spodní kolejnice posuvného systému. Práh je vysoký 6,5 cm. Z vnitřní strany je hliníková klika, z venkovní madélko. Kování řady duoPort SK od německého výrobce Winkhaus je dostupné ve dvou variantách: s ručním ovládáním bez posilovače, nebo s posilovačem.

Na výběr je 11 barev a trojsklo

Stavební hloubka posuvných dveří je stejná jako u ostatních výrobků PREMIUM 80 mm. Rám tvoří šestikomorový profil. Dveře s dvojsklem dosahují celkového prostupu tepla Uw=1,2W/m²K, připlatit si můžete za trojsklo (Uw=0,88 W/m²K.) Kromě tradiční bílé barvy dveře dodáváme v několika dřevodekorech (např. zlatý dub, mahagon, ořech) a barvách (např. světle šedá, antracit, čokoládově hnědá).    

Standardně prodáváme posuvně-sklopné dveře do velikosti 2,1 m (v libovolném směru) s ručním ovládáním bez posilovače. Jsme ale schopni zajistit i speciální provedení. Stačí se nám ozvat a určitě vymyslíme řešení, které bude vyhovovat vašim představám. 

 
Plastové sklopně-posuvné dveře

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků