Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Stali jsme se členy APEK

APEK – ti nejlepší z e-komerce na jednom místě. Nyní i s naší účastí. Jsme hrdí na to, že se neustále posouváme dál, rosteme a hlavně snažíme zdokonalovat všechny naše procesy tak, aby byl pro naše zákazníky nákup nových plastových oken a dveří pozitivní zkušeností. Jedním z dalších kroků byla účast právě v Asociaci pro elektronickou komerci.

Co je APEK?

APEK = Asociace pro elektronickou komerci. Jde o sdružení podnikatelů a firem z oblasti e-komerce, kteří to se svým byznysem myslí vážně. Členové APEK s naší pomocí neustále posouvají své podnikání tím správným směrem. APEK se zrodil již v roce 1998 a od té doby se k němu přidalo přes 400 firem, podnikatelů a odborníků. Mezi členy APEK patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Co to pro vás znamená?

Chcete mít jistotu, že nakupujete ve spolehlivém internetovém obchodě? Pak si snadno můžete během pár vteřit ověřit, zda má daný obchod certifikát České kvality APEK. Skladová okna jej mají a jsme na to hrdí. Pro vás to pak znamená, že nákupem u nás se nespálíte

Skladová okna a APEK – Co to znamená pro nás?

Stejně jako všichni ostatní členové dodržujeme stanovy APEK, používáme správné lhůty dodání (hlavně jejich formulace) a neustále se snažíme zlepšovat podmínky pro své zákazníky. 
Prošli jsme certifikačním řízením, které probíhá za účelem získání certifikátu APEK - Certifikovaný obchod. Řízení se zaměřuje jak na legislativní část a tedy plnění zákonem stanovených povinností, tak na samotný proces nákupu
 

Zpět na výpis novinek
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků