Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vyberete, doručíme, namontujete

U nás nemusíte chodit do kamenné prodejny. Nemusíte čekat, až vám někdo sepíše cenovou nabídku. Nemusíte počítat s tím, že nová okna budou až za dva měsíce. U nás si jednoduše z pohodlí vašeho domova vyberete požadovaná okna či dveře a za pár dnů, pokud jde o skladové zboží, už je máte doma. A co když se vám zrovna rozměrově nebo svými vlastnostmi (barva, typ zasklení) nabízená skladová plastová okna a dveře nehodí? Kliknete na náš online konfigurátor a navolíte si otvorové výplně na míru. I tak ale na ně budete čekat kratší dobu (většinou měsíc, u prémiových barev 6 týdnů), než je běžné u klasických oknařských firem. 

Kvalita zůstává

Máte obavu, jestli jsou okna a dveře vzhledem k nižší ceně dostatečně kvalitní? Nemusíte se bát. Díky velkým objemům si můžeme dovolit nastavit cenu nižší, ale stojíme si za tím, co prodáváme. Okna jsou vyrobena z šestikomorových profilů, stavební hloubka je 80 mm, kování je celoobvodové od německého výrobce Winkhaus. V případě oken s trojskly a teplým meziskelním rámečkem je tepelný prostup celým oknem Uw=0,85 W/m²K. 

A nemusíte se také bát, že byste si s online nákupem u nás neporadili. Nákupní proces je stejný jako u jiných e-shopů, navíc si můžete za drobný poplatek zaplatit telefonickou konzultaci s technikem, abyste si byli opravdu jistí, že jste si vše objednali správně.  

Plastová okna ihned k odběru

Zpět na výpis novinek
356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků