Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Archiv novinek

Provozní doba mimo stavební sezónu

Provozní doba mimo stavební sezónu

24.11.2017Mimo stavební sezónu v zimních měsících, resp. 4.12.2017 - 25.2.2018, platí zkrácená provozní doba.
Stali jsme se členy APEK

Stali jsme se členy APEK

22.11.2017APEK – ti nejlepší z e-komerce na jednom místě. Nyní i s naší účastí.
Jsme hrdými sponzory dětského dnu v Lažanech

Jsme hrdými sponzory dětského dnu v Lažanech

16.8.2017Baví nás, že se i na vesnicích dá zažít spousta zábavy a fandíme všem, co se starají o program pro děti i dospělé. Proto jsme se rádi stali hrdými sponzory Tradičního dětského dne v Lažanech. Přijďte se také podívat!
Aktuální termíny dodání a skladová zásoba

Aktuální termíny dodání a skladová zásoba

24.7.2017Vážení zákazníci,z důvodu velkého množství přijatých objednávek v červenci a aktuálnímu vytížení přepravních společností, může dojít k delšímu termínu doručení.
Skladová okna opět v TV

Skladová okna opět v TV

11.6.2017Už v březnu jste nás mohli vidět na Primě v pořadu Vychytávky Extra. V neděli 11. 6. 2017 jsme se na obrazovky opět vrátili, abychom vás přesvědčili o tom, že montáž oken svépomocí je skutečně reálná.
Nový vzhled webu

Nový vzhled webu

7.6.2017Stejně jako chceme, aby se vám líbila naše okna, chceme také, aby se vám líbil i náš web a byl pro vás přínosem. Za novou, přehlednější a vylepšenou verzí stojí hodiny a hodiny práce a my věříme, že to stálo za to a vy budete spokojení stejně jako my.
Pracovní doba o Velikonocích

Pracovní doba o Velikonocích

5.4.2017Vážení zákazníci, o velikonočních svátcích bude mít naše obchodní oddělení a expedice dovolenou. Budeme čerpat energii, abychom se mohli naplno věnovat Vašim požadavkům hned po Velikonocích.
Skladová okna v pořadu Vychytávky Extra

Skladová okna v pořadu Vychytávky Extra

26.3.2017Chceme všem ukázat, že montáž plastových oken zvládne se správným návodem každý. Proto jsme moc rádi, že jsme se mohli podílet na natáčení jednoho z dílů pořadu Vychytávky Extra na Primě. Pořad jste mohli vidět v TV v neděli 26. 3. 2017. A pokud jste to náhodou nestihli, tak pro vás máme celý záznam.
Naše operátorky si zkusily namontovat okno

Naše operátorky si zkusily namontovat okno

10.3.2017Montáž oken není disciplína jen pro muže. Stojíme si za heslem "Snadná montáž" a to, že se naše okna, která Vám nabízíme v našem e-shopu, opravdu snadno montují, jsme se rozhodli dokázat.
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 32 251 objednávek a dodali vám více než 150 000 oken

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde