Reference od zákazníků - 2021
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Reference od zákazníků - 2021

Z. Tischer

Dobrý den , okna mi dorazily asi za 4 dny od objednání , perfektně balené , super komunikace ,realizaci budu fotit ale tak za měsíc , děkuji Zdeněk Tischer

F. Mátl

Super jednaní a neuvěřitelná rychlost dodání

Taky moc děkuji

S pozdravem

Mátl František

I. Hakenová

Dpbrý den,
nakupovali jsme u vás okna již po třetí a vždy bylo vše bez problémů. Ochota a profesionalita při objednávání. Také závoz byl bez problémů. Řidič byl velice ochotný a se vším nám pomohl. Určitě bychom vás doporučili všem.
Děkuji Hakenová

R. Tkáč

Dobrý okná boly doruce v poriadku som spokojný za aký krátky čas velmy pekne vám ďakujem s pozdravom Tkáč

R. Krchnavy

Dobry den
Dakujem za informaciu okna dorazili uplna spokojnost je vidiet ze u vas pracuju iba ludia co sa svojej profesii rozumeju kvalita este raz Dakujem

J. Chovanec

Děkuji za příkladné vyřízení objednávek . Byl jsem velmi spokojen s pozdravem váš zákazník
J. Chovanec

S. RajcanFotkyReference obsahuje fotografie

Dobry den,
kedze sa nam trochu oteplilo pokracujeme s nasim projektom a v prilohe Vam posielam obrazky z realizacie pristavby k domu "zimna zahrada so zelenou strechou".

Velmi pekne dakujem.
S pozdravom

 

356
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
771
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
278
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků