Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Vlastnosti plastových balkonových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových balkonových dveří PREMIUM

Skladem máme jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře nejčastěji požadovaných rozměrů a dodáváme je s izolačním dvojsklem. Pokud potřebujete jinou barvu, odlišný rozměr nebo třeba zasklení trojsklem či neprůhledným ornamentním sklem, využijte náš konfigurátor, kde lze vše jednoduše nastavit.

Za příplatek je možné také doplnění podélné příčky, nadsvětlíku nebo bočního fixního francouzského okna. Skladové balkonové dveře mají práh vysoký 6,5 cm, při využití konfigurátoru však lze navolit i nízký bezbariérový hliníkový práh vysoký 2 cm.

 

Balkonové dveře PREMIUM

  • Ve variantě klasik i round line.
  • Na objednávku s bezbariérovým hliníkovým prahem.
  • 6komorový profil.
  • Hloubka rámu 80 mm.
  • Součástí je protiprůvanová pojistka.
  • K dispozici v 11 barvách a dekorech.
Profil klasikŘez profilu klasikProfil klasik s rovným křídlemJednoduché křídlo u balkonových dveříProfil round line Řez profilu round lineProfil round line s předsazeným křídlemOkrouhlé křídlo u balkonových dveří round lineHliníkový práh 80 mm
 

Otevírání jen dovnitř

Stejně jako všechny ostatní produkty PREMIUM mají plastové dveře na balkon stavební hloubku 80 mm a rám tvoří šestikomorový profil. U balkonových dveří nabízíme profil klasik s rovným křídlem i variantu round line se zaobleným předsazeným křídlem.

Dveře s dvojsklem dosahují celkového prostupu tepla Uw=1,2W/m²K, s trojitým zasklením pak až Uw=0,89 W/m²K. Dveře jdou otevírat pouze dovnitř, křídlo lze vyklopit na ventilaci. U dvoukřídlých balkonových dveří se otevírají obě křídla, uprostřed není sloupek.

Součástí je venkovní madélko a kuřácká pojistka

Dveře jsou dodávány s hliníkovou klikou, z venkovní strany je madélko pro přitáhnutí křídla. V konfigurátoru si můžete u balkonových dveří s profilem klasik zvolit kliku z obou stran.

Součástí dveří je sada krytek v barvě dveří na všechny části kování, 5komorový podkladní 30 mm vysoký profil (parapetní doraz) a protiprůvanová ("kuřácká") pojistka, díky níž dveře drží uzavřené i při pobytu na balkoně. Zasklení je vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Pro instalaci ve větších nadmořských výškách prosím kontaktujte naše oddělení zákaznické péče.

390
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
720
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
284
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde