Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Vlastnosti plastových balkonových dveří PREMIUM
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Vlastnosti plastových balkonových dveří PREMIUM

Skladem máme jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře nejčastěji požadovaných rozměrů a dodáváme je s izolačním dvojsklem. Pokud potřebujete jinou barvu, odlišný rozměr nebo třeba zasklení trojsklem či neprůhledným ornamentním sklem, využijte náš konfigurátor, kde lze vše jednoduše nastavit.

Za příplatek je možné také doplnění podélné příčky, nadsvětlíku nebo bočního fixního francouzského okna. Skladové balkonové dveře mají práh vysoký 6,5 cm, při využití konfigurátoru však lze navolit i nízký bezbariérový hliníkový práh vysoký 2 cm.

 

Balkonové dveře PREMIUM

  • Ve variantě klasik i round line.
  • Na objednávku s bezbariérovým hliníkovým prahem.
  • 6komorový profil.
  • Hloubka rámu 80 mm.
  • Součástí je protiprůvanová pojistka.
  • K dispozici v 11 barvách a dekorech.
Profil klasikŘez profilu klasikProfil klasik s rovným křídlemJednoduché křídlo u balkonových dveříProfil round line Řez profilu round lineProfil round line s předsazeným křídlemOkrouhlé křídlo u balkonových dveří round lineHliníkový práh 80 mm
 

Otevírání jen dovnitř

Stejně jako všechny ostatní produkty PREMIUM mají plastové dveře na balkon stavební hloubku 80 mm a rám tvoří šestikomorový profil. U balkonových dveří nabízíme profil klasik s rovným křídlem i variantu round line se zaobleným předsazeným křídlem.

Dveře s dvojsklem dosahují celkového prostupu tepla Uw=1,2W/m²K, s trojitým zasklením pak až Uw=0,89 W/m²K. Dveře jdou otevírat pouze dovnitř, křídlo lze vyklopit na ventilaci. U dvoukřídlých balkonových dveří se otevírají obě křídla, uprostřed není sloupek.

Součástí je venkovní madélko a kuřácká pojistka

Dveře jsou dodávány s hliníkovou klikou, z venkovní strany je madélko pro přitáhnutí křídla. V konfigurátoru si můžete u balkonových dveří s profilem klasik zvolit kliku z obou stran.

Součástí dveří je sada krytek v barvě dveří na všechny části kování, 5komorový podkladní 30 mm vysoký profil (parapetní doraz) a protiprůvanová ("kuřácká") pojistka, díky níž dveře drží uzavřené i při pobytu na balkoně. Zasklení je vhodné pro instalaci do nadmořské výšky 600 metrů nad mořem. Pro instalaci ve větších nadmořských výškách prosím kontaktujte naše oddělení zákaznické péče.

337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků