Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jaká mohou být atypická plastová okna?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jaká mohou být atypická plastová okna?

Ať už se jedná o historickou budovu nebo novostavbu, někde prostě potřebujete okno neobvyklého tvaru, aby do stavby zapadlo vizuálně a plnilo svoji funkci. My vám nabízíme možnost nechat si kruhové, trojúhelníkové nebo zkosené atypické plastové okno vytvořit přímo na míru. Při objednání jakéhokoliv plastového okna atypického tvaru ale musíte počítat s delší výrobní dobou než u klasických oken. A to proto, že při výrobě tohoto okna je potřeba více manuální práce.

Současně jsou atypická okna poněkud omezena, co se možností otevírání týče. Kulatá okna menších rozměrů nenabízí možnost otevírání a lze je vyrobit pouze jako pevná. U větších atypických oken se pak většinou nachází nějaké omezení kování podle vyráběného tvaru okna.
  359
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  633
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  237
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde