Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Těsnící lemování na ploché krytiny ,,P" v barvě hnědá (8019)
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Těsnící lemování na ploché krytiny ,,P" v barvě hnědá (8019)

Stránka 1 z 1

Těsnící lemování na ploché krytiny "hnědá"

Skladová dostupnost: do 21 dní
od 1 152 Kč s DPHvíce informací
Těsnicí lemování je nezbytnou součástí střešního plastového okna Premium. Vyrábí se ve variantě s šedým nebo hnědým oplechováním. Těsnicí lemování hnědé je možné pořídit pro vlnitou i plochou střešní krytinu. Jeho umístění kolem střešního okna je důležité kvůli tomu, aby byla zajištěna dokonalá těsnost okna, aby dovnitř nefoukalo a nezatékalo. Těsnicí lemování také vylepšuje zvukově izolační vlastnosti.

Těsnicí lemování – montáž svépomocí

Těsnicí lemování pro plochou střešní krytinu je vhodné pro každý sklon střechy od 15 do 75 stupňů, aby byl zajištěn odtok dešťové vody i tajícího sněhu. Podle návodu na montáž těsnicího lemování a střešního okna vše jistě zvládnete hravě svépomocí. K oknům doporučujeme také pořídit další doplňky, zejména stínicí prvky, aby se podkrovní místnosti zbytečně nepřehřívaly.
337
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
825
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
312
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků