Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Co je to bezpečnostní sklo?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je to bezpečnostní sklo?

Z policejních statistik vyplývá, že až téměř 40 % všech vloupaní je uskutečněno přes okna. Zvláště u starých typů oken, která stačí snadno rozbít, je riziko nejvyšší. Naše skla pochází nejčastěji z produkce koncernu Arbonia AG nebo britské značky Pilkinton, kteří nabízí 2 druhy bezpečnostních skel.

Jednovrstvé bezpečnostní sklo je tepelně tvrzené a disponuje vyšší mechanickou a tepelnou odolností než klasické sklo. Sklo se následně zahřeje a prudce ochladí, díky čemuž výrobce dosáhne trvalého napětí po celé ploše s tlakovým napětím na povrchu a tahovým napětím uvnitř skla. Pokud pak dojde k rozbití skla, rozpadne se na kousky s tupými hranami. To ocení snad každý, zvláště rodiny s malými dětmi.

Druhou varianntou jsou vrstvená bezpečnostní skla, která se skládají ze dvou a více tabulí skla. Ty jsou pomocí jedné, nebo několika PVB folií spojeny v neoddělitelný celek. Při rozbití okna pak folie udrží úlomky skla pohromadě.

Výhody bezpečnostních skel u oken:

 • ochrana před řezným poraněním v případě rozbití skla
 • vyšší ochrana před vloupáním (než přes stará okna)
  325
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  762
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  299
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde