Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Co je štulp?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je štulp?

Na první pohled si štulp můžete snadno splést se sloupkem. Hlavním rozdílem je skutečnost, že štulp nepřechází, na rozdíl od sloupku, do konstrukce rámu. Po otevření okenních křídel spojených štulpem vám tedy nic nepřekáží ve výhledu. Dvoukřídlé okno se štulpem má v porovnání s tím se sloupkem jen jednu kliku  a na výklop se může otevřít pouze jedno křídlo. 
štulp

Vlastnosti plastových oken se štulpem

 • Dvojité prosklení (v případě zájmu je možné i trojsklo)
 • Vysoké izolační schopnosti – tepelné i zvukové
 • Kvalitní materiály s dlouhou životností
 • Ocelové výztuhy v rámech i křídlech
 • Bezproblémový chod okenního kování
 • Tvarová stabilita
 • Recyklovatelnost

Dvoukřídlá okna se štulpem

Maximální šířka okna (nebo jeho části) bez sloupku má svoje limity. Hlavním důvodem je to, aby rám okna dlouhodobě držel svůj tvar a nekroutil se. U širších oken je potřeba rozdělit prostor sloupkem, který nemusí být nutně uprostřed. Zákazník si může toto rozvržení zvolit sám; pokud nenajdete vhodné rozměry v našem e-shopu, v konfigurátoru si navrhněte vlastní okno.

Široká okna se tedy nejčastěji vyrábějí jako trojkřídlá, přičemž mezi prvním a druhým křídlem se ponechá sloupek a druhé a třetí křídlo zůstane bez něj. Štulpové mohou být i balkonové dveře.

  337
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  825
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  312
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků