Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Co je francouzské okno?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je francouzské okno?

Hlavním rozdílem mezi francouzským a klasickým oknem je právě asi 80centimetrová mezera, kterou můžete naměřit mezi podlahou a spodní hranou okna. Spodní hrana francouzského okna sahá až k podlaze, a tak slouží jako průchod například na terasu, zahradu, balkon nebo lodžii

Výhody francouzského okna

Díky velkému zasklenému prostoru se vám z francouzského okna nabízí opravdu dobrý výhled na okolí. Logicky také skrz velké francouzské okno do místnosti vnikne mnohem více světla. Větrat ale můžete i s pomocí takového okna, v zimních měsících vám navíc stačí kratší doba.

Francouzské okno a děti

Při pořízení francouzského okna se rozhodně nemusíte bát o svoje děti, které by z něj měly vypadnout. Pokud totiž takové okno umístíte do prostoru, na které nenavazuje žádná terasa, musíte zajistit bezpečnost například zábradlím na francouzské okno. V případě, že chcete dětem zemezit například vstupu na terasu či balkon, můžete francouzské okno opatřit klikou s aretací.

Nevýhody francouzského okna

Velká zasklená plocha je spojena také s velkým únikem energie. S touto nevýhodou francouzského okna musíte počítat a před pořízením dobře zvážit, zda jeho výhody převažují. Velká plocha navíc souvisí i s vniknutím tepla dovnitř. Zvláště v horkých letních dnech byste měli využívat zastínení francouzských oken.

francouzské okno
  359
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  633
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  237
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde