Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Co je francouzské okno?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je francouzské okno?

Hlavním rozdílem mezi francouzským a klasickým oknem je právě asi 80centimetrová mezera, kterou můžete naměřit mezi podlahou a spodní hranou okna. Spodní hrana francouzského okna sahá až k podlaze, a tak slouží jako průchod například na terasu, zahradu, balkon nebo lodžii

Výhody francouzského okna

Díky velkému zasklenému prostoru se vám z francouzského okna nabízí opravdu dobrý výhled na okolí. Logicky také skrz velké francouzské okno do místnosti vnikne mnohem více světla. Větrat ale můžete i s pomocí takového okna, v zimních měsících vám navíc stačí kratší doba.

Francouzské okno a děti

Při pořízení francouzského okna se rozhodně nemusíte bát o svoje děti, které by z něj měly vypadnout. Pokud totiž takové okno umístíte do prostoru, na které nenavazuje žádná terasa, musíte zajistit bezpečnost například zábradlím na francouzské okno. V případě, že chcete dětem zemezit například vstupu na terasu či balkon, můžete francouzské okno opatřit klikou s aretací.

Nevýhody francouzského okna

Velká zasklená plocha je spojena také s velkým únikem energie. S touto nevýhodou francouzského okna musíte počítat a před pořízením dobře zvážit, zda jeho výhody převažují. Velká plocha navíc souvisí i s vniknutím tepla dovnitř. Zvláště v horkých letních dnech byste měli využívat zastínení francouzských oken.

francouzské okno
  439
  oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  897
  zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  327
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás v 5 evropských zemích
  Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
  Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

  Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků