Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Jak zasklít / vysklít plastové okno
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jak zasklít / vysklít plastové okno

Na videu předvedeme, jak vysklít a opětovně zasklít plastové fixní (pevné) okno. Pro vysklívání a zasklívání otevíratelného (sklopného) křídla platí stejný postup, jako vidíte na videu, pouze je nutné umístit zasklívací podložky na stejné místo, na kterém byly před vysklením.

 

Jak postupovat?

Při vysklívání a zasklívání plastového okna si můžete křídlo vydělat z rámu, ale z hlediska manipulace se sklem je lepší ho v rámu ponechat, proto i my takto postupujeme.

Nejprve se pomocí nabroušené špachtle a paličky vydělají zasklívací lišty. Začínáme od nejdelší a potom pokračujeme dokola, tak jak je vidět na videu. Poté se vydělá sklo. Při zasklívání nejprve naklepeme nejkratší lišty (většinou spodní a horní) a po té delší.

Na co dávat při vysklívání a zasklívání pozor? 

Abyste zamezili prasknutí skla, vyhněte se položení na beton, kov, dlažbu a podobné podklady. Vhodné jsou povrchy ze dřeva, polystyrenu či gumy. Rovněž je potřeba dbát na to, aby guma na křídle, rámu a zasklívací liště byla zcela čistá, tedy bez kamínků, zbytků omítky a podobně.

Lze si objednat jen sklo? 

Samostatně tabule skla nedodáváme. Samozřejmě pokud se například zákazníkovi sklo rozbije během vykládky, okno mu u nás ve firmě přesklíme. Případně zákazníkovi proplatíme náklady na přesklení, pokud si sklo sám vymění nebo nechá vyměnit.
359
přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
633
tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
237
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás ve 4 evropských zemích
Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde