Odběr zboží je i nadále možný přes výdejové okénko. Více zde.
Jak zasklít / vysklít plastové okno
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Jak zasklít / vysklít plastové okno

Na videu předvedeme, jak vysklít a opětovně zasklít plastové fixní (pevné) okno. Pro vysklívání a zasklívání otevíratelného (sklopného) křídla platí stejný postup, jako vidíte na videu, pouze je nutné umístit zasklívací podložky na stejné místo, na kterém byly před vysklením.

 

Jak postupovat?

Při vysklívání a zasklívání plastového okna si můžete křídlo vydělat z rámu, ale z hlediska manipulace se sklem je lepší ho v rámu ponechat, proto i my takto postupujeme.

Nejprve se pomocí nabroušené špachtle a paličky vydělají zasklívací lišty. Začínáme od nejdelší a potom pokračujeme dokola, tak jak je vidět na videu. Poté se vydělá sklo. Při zasklívání nejprve naklepeme nejkratší lišty (většinou spodní a horní) a po té delší.

Na co dávat při vysklívání a zasklívání pozor? 

Abyste zamezili prasknutí skla, vyhněte se položení na beton, kov, dlažbu a podobné podklady. Vhodné jsou povrchy ze dřeva, polystyrenu či gumy. Rovněž je potřeba dbát na to, aby guma na křídle, rámu a zasklívací liště byla zcela čistá, tedy bez kamínků, zbytků omítky a podobně.

Lze si objednat jen sklo? 

Samostatně tabule skla nedodáváme. Samozřejmě pokud se například zákazníkovi sklo rozbije během vykládky, okno mu u nás ve firmě přesklíme. Případně zákazníkovi proplatíme náklady na přesklení, pokud si sklo sám vymění nebo nechá vyměnit.
439
oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
897
zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
327
objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
Navštivte osobně
náš showroom
Najdete nás v 5 evropských zemích
Odbavili jsme již 54 518 objednávek a dodali vám více než 200 000 oken a dveří

Od našich zákazníků

Dobrý den,s Vaším obchodem jsem velice spokojený. Nákup probíhal úplně bez problémů a velice rychle. 18.11.2020 jsem vytvořil objednávku, na základě mé objednávky mě druhý den kontaktovalo klientské centrum a potvrdilo mě zadané rozměry. 20.11.2020 jsem byl informován o zaplacení zálohy a zároveň okna byly předány do výroby. 16.12. jsem byl informován , že okna byla předána dopravci a druhý den jsem měl okna doručená. Nebyl ani problém se s přepravcem domluvit na změně adresy, jelikož jsem si neuvědomil, že tak objemný balík nejsem schopný převést na místo určení . Potřeboval jsem to na zahrádku. Okna byla velice pěkně zabalená, nebyla nikde poškozená. Namontoval jsem si je sám, dle perfektně vytvořeného video manuálu na Vašich stránkách. Do budoucna jsem rozhodnutý ještě s nákupem plastových dveří a to jedině u Vás.
Zdědila jsem po rodičích rodinný dům. Přestavovali jsme I. patro domu, na což jsme si museli vzít hypotéku. Až jsme I. patro opravili, naskytla se otázka, co s přízemím, kde jsou stará, dřevěná, kastlová okna. Začala jsem hledat na internetu nějakou výhodnou variantu a našla jsem vaše "skladová okna". Začali jsme postupně realizovat výměnu oken, dům je větší, naráz bohužel všechno nejde. V současné době nám zbývají 3 okna a máme vyměněno v celém domě. Přínosné je to, že manžel si zabuduje okna sám, udělá i zednické úpravy. Vaše webové stránky jsou velice přehledné, je fajn, že když si navrhnu okno vlastních rozměrů, není pro Vás problém ho vyrobit, všechno příslušenství je taky dostupné. A co je nejdůležitější, vše je za velmi příznivé ceny. Po zadání objednávky od Vás někdo zatelefonuje a ještě zkonzultuje objednávku a potom už jen čekám, než pošlete email, že je okno k vyzvednu. S vašimi okny jsem opravdu moc spokojená a doufám, že velmi brzy zrealizuji výměnu posledních tří oken.Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků, já jsem spokojená velice.

Podívejte se na další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků