Z důvodu prevence šíření nemoci Covid-19 jsou ale zaměstnanci zákaznické linky na home office. Všechna čísla jsou v provozu, ale může dojít k výpadkům. Abychom tyto nepříjemnosti co nejvíce eliminovali, zprovoznili jsme dodatečné číslo zákaznické podpory +420 702 158 937. Více zde.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Co je jednostupňové těsnění okna?
Bez smluv a papírování
Expedice k vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského koncernu Arbonia AG

Co je jednostupňové těsnění okna?

U jednostupňového těsnění okna splývá dešťová zábrana a větrová zábrana v jeden celek. Toto těsnění nemůže tak logicky nabídnout takové výhody jako jiné. Není tak příliš vhodným řešením, především do vyšších budov, i tak se s ním můžete často setkat v oknech panelových domů. Jedná se totiž o ty nejlevnější varianty těsnění. Pokud ale nehledáte okna s vyšší vodotěsností, okna s jednostuoňovým těsněním vám mohou dobře posloužit.

Nevýhody jednostupňového těsnění

 • V okenním rámu nenajdete žádnou sběrnou drážku, do které by stékala dešťová nebo sražená voda. Ta se uchycuje ve vnitřní ploše profilu. Při větším náporu může voda proniknout až do interiéru a nezabrání tomu ani vnitřní těsnění.
 • Při vzájemném působení jednostupňového těsnění s vnitřním těsněním vzniká podtlak ve funkční spáře, který ještě více omezí možnost odtoku vody mimo okenní profil.
Jednostupňové těsnění okna
  322
  přesně tolik oken a dveří jsme vám minulý týden doručili na vaše bydliště
  618
  tolik zákazníků naše operátorky obsloužily po telefonu v minulém týdnu
  236
  objednávek jsme přijali v uplynulém týdnu
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 43 069 objednávek a dodali vám více než 175 000 oken a dveří

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde