Bez smluv a papírování
Expedice k Vám domů do 3 dnů
Největší sklad v ČR
Kvalita švýcarského výrobce

K čemu slouží protisluneční okenní folie?

Protisluneční folie na okno využijete především na okna budov, kde v létě hrozí přehřívání kvůli velkým skleněným plochám. Jedná se tak například o kancelářské budovy, obchodní prostory, ale také byty. Protisluneční folie funguje jako pasivní klimatizace a v létě snižuje teplotu uvnitř budov. V některých budovách není klimatizace z různých důvodů nainstalována a právě protisluneční folie ji může z části nahradit. Své využití najde ale i v zimě, kdy zadrží až 30 % tepla, které by uniklo skrz sklo.

Na trhu můžete narazit na externí protisluneční folie nebo interní protisluneční okenní folie, které se používají výhradně na jednoduchá skla. První zmiňované folie ale můžete využít i na dvojitých sklech.
  Navštivte osobně
  náš showroom
  Najdete nás ve 4 evropských zemích
  Odbavili jsme již 20 263 objednávek a dodali vám více než 95 000 oken

  Od našich zákazníků

  Objednaná okna mi přišly do tří dnů. Oproti jiným nabídkám jsem dostal výrazně nižší cenu a super termín dodání!
  Dobry den konecne som nasla internetovy obchod na jednicku-pani je velmi zlata -ochotna -pomoze a tovar je tu hned tak ako slubia -krasne zabalene a budem znova nakupovat lebo su neskutocne dobre aj ceny a odporucam kazdemu ak surne potrebujete iba sa obratte na tento obchodik-dakujem pekne len tak dalej

  Další hodnocení a fotografie z realizací od našich zákazníků zde

  Dodávali jsme okna i vašemu sousedovi. Nevěříte?

  MenuX

  InformaceX